Отзывы покупателей о Мобильный телефон Samsung Galaxy A55 5G 8/128GB Iceblue (SM-A556BLBAEUC)

78 отзывов Код:  422890839
  • Ігор Середа

Я задоволений.

• Лілія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Після ксіомі сильно розумний цей телефон.

• Тетяна Волошина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Приятная девушка продавец показала мне товар,и обьянила все что было нужно.
    Очень быстро ,в подарок дали стартовый пакет
    Телефон оправдал свои ожидания

Достоинства:
    Интерфейс
  • Вадим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Телефон працює гарно, швидко та й взагалі супер, але один нюанс, при отриманні цього телефону, не отримав в подарунок, разом з ним, бездротові навушники

Достоинства:
    Чудовий телефон взагалом
    Недостатки:
    Відсутність навушників

Доброго дня. Ви можете звернутися в підтримку магазину. Якщо була така акція, в телефон був придбаний в цей проміжок. Вам видадуть навушники.

• Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Купив дружині на заміну старого. У подарунок йшли навушники самсунг(звучання дуже приємне об'ємне). Гарний телефон. Заряду вистачає на 2 дні помірного використання. Якісні звук та дисплей, непогана камера та стильний дизайн. 5 років офіційної підтримки.

Достоинства:
    Написано у відгуку.
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Світлана Зихор

Телефон просто чудовий

• Вікторія Павленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефон чудовий, при активному користуванні заряд тримає 1 день, при менш активному - 2 дні, фото як на основну так і на фронтальну камери теж чудові, дисплей не лагає, працює все швидко. Додаю фото до прикладу як фотографує основна камера без будь яких налаштувать

Достоинства:
    Все
  • Наталия Пристенская

Всё хорошо работает.

• Давид Оганесян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Обслуживание Очень быстро и качественно, я доволен

• Алина М
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефон придбала 2 липня, поки нарікань немає, навушників не було в подарунок, запитала на розетці чи мають бути, а у відповідь тишина.

Достоинства:
    треба час, щоб побачити
    Недостатки:
    немає навушників
    • Микола

Там здається акція з навушниками була до кінця червня. Але зараз телефон подешевшав.

• Ірина Сулима

Відмінний телефон

• Володимир Лисак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Подарував мамі А55, вона в захваті, я теж :)
    Я би назвав цей смартфон флагманом здорової людини. Порівнював зі своїм S23+, екрани практично ідентичні, плавність і швидкість роботи теж на рівні, якщо не брати до уваги якісь важкі ігри. При цьому А55 не гріється як S23+ і тримає заряд повних два дні. Швидкість зарядки 25W проти 45W, на папері різниця велика, а на ділі S23+ нагрівається за 5-10 хвилин і скидає швидкість зарядки до тих же 25W і навіть нижче... Гарні камери, дуже класний звук з динаміків, eSIM, наявність слоту microSD, якість матеріалів і збірки на рівні. Єдине, що видає А55 - трохи товстіші і не симетричні рамки навколо екрану. Ще відсутня бездротова зарядка і деякі AI функції, але то далеко не всім треба. Тепер і сам задумався, чи варто переплачувати х2 за справжній флагман...

Достоинства:
    Переважають
    Недостатки:
    Не симетричні рамки екрану.
    • Анастасия Нелепенко

Там можна дві сімки та карта памяті чи карта памяті займає слот сімки?

Доброго дня. Комбінований слот, як це вказано в характеристиках. Прийдеться вибирати між sim і sd.

• Володимир Лисак

Завдяки підтримці eSIM не доведеться обирати, можна і те і те :)

• Андрій Віліщук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Отже, що я можу сказати про цей телефон. Мені подобатися.

Під час зарядки грається, заряджається 1г20хв. Ба арея тримає 2 дні.

Звук гарний, камера гарна, звязоу чудовий.

Достоинства:
    Дякую магазину РОЗЕТКА
    Недостатки:
    Грається батарея під час зарядки
    • Микола

Якщо не користуватися телефоном впродовж зарядки, то не дуже й гріється. Акум - не більше 36 °С що є нормально.

Добрий день.
      Нагрівання АКБ під час заряджання є нормальним явищем, особливо якщо використовується адаптер з підтримкою швидкого заряджання.

• Александр Кравченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Чуть притормаживает интерфейс и слабинькая батарея

Вітаємо!

Рекомендуємо звернутися до технічної підтримки Samsung Україна для консультації:
      ссылка

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Брав на заміну розбитої Sony Х-Сompact (так би ще почекав). Якогось "вау-ефекту" не відчув. Взяв би знову Sony, але на жаль, на ринку вони офіційно не представленні, а з конкуренті за таку ціну лише ворожа китайщина.

Достоинства:
    Відсутність альтернатив. Є слот під MicroSD. Вологозахист. Підтримка ПЗ.
    Недостатки:
    Габарити. Відсутній 3.5 мм (mini-Jack). Не ініціалізувалась карта пам'яті від того ж таки Самсунга, довелось ініціалізовувати старим телефоном.
  • Микола Полянський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Телефон чудовий! В порівнянні з моїм попереднім Redmi Note 10 pro майже не гріється. Зв'язок тримає нормально. Камера нормальна, не супер, але дуже непогано. Встановив eSim. Чудово працює SIM eSim карта пам'яті. One UI 6.1 чудова оболонка, краще MIUI мого попереднього телефону. За тиждень використання проблем з телефоном не було жодних. Exynos 1480 доволі гарний процесор, але не підтримує встановлення програми Gcam. Звук нормальний, стерео. Все влаштовує. Радує підтримка від Samsung впродовж 5 років на відміну від китаєфонів. Покупкою задоволений, ще й навушники в подарунок!

Достоинства:
    Матеріали корпусу, зовніший вигляд. Не гріється. Камера нормальна. Підтримка eSim. Стабільність роботи.
    Недостатки:
    Трошки важкуватий, але звикаєшь. Не надто швидке заряджання (але це краще для акумулятора)
    • Анатолій Лисаківський

Чому він важкий? Важкий порівняно з попереднім?

• Микола

Анатолію Лискаківському: Так, порівняно з попереднім Redmi Note 10 Pro. Той важив 193 г, цей 213г. Але для мене це не критично.

• Майя

Підкажіть, будь-ласка, а як вам навушники? Подобаються?

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Телефон загалом непоганий. Тривала робота від батареї, якісний екран, фотокамера, чудовий звук через динаміки.
    З недоліків для мене, враховуючи попередній досвід користування Meizu M6 Note та Xiaomi Mi 10T, є невпевнена робота сенсора відбитків пальців та розпізнавання обличчя, що трохи дратує. Також в А55 немає можливості вивести звук на наушники з роз'ємом 3,5 мм без зовнішнього ЦАП - немає гнізда 3,5 мм, немає аналогового виходу через usb-c.

Достоинства:
    Наведені в коментарі.
    Недостатки:
    Наведені в коментарі.
  • Станіслав Лопатюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефон супер .І навушники в подарунок також хороші .

Достоинства:
    Камера ,матеріали .дизайн
    Недостатки:
    Поки не знайшов
  • Нагула Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Чудовий телефон. Сподобалася камера. Батарея тримає майже півтора дня. В комплекті отримав блютуз наушники

• Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

думав брати S23 FE, але тривалість заряду стала основним аргументом для вибору A55. Він доволі габаритний, не одразу звикнув. Єдине, чим можна дорікнути: хотілося б, щоб розблокування відбитком було спритнішим, але більше мінусів для себе не знайшов - всім задоволений

• Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Хороший телефон, що справляє приємне враження з перших хвилин користування. За свої гроші має достойну камеру та екран, в руці відчувається набагато серйозніше, особливо після Xiaomi

Достоинства:
    Якість, надійність
  • АНДРІЙ Віліщук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Що вам сказати? Крутий телефон. Швидка інформація, дотик екрану ніжний. Звук якісний. Купуйте, не пршкодуєте.

Недостатки:
    Недоліків ще не знайшов))
  • Борис Жерновой

Телефон пушка
    Камера супер

Достоинства:
    Камера. Дизайн
    Недостатки:
    Ціна)
  • Віталій Бабюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Доброго дня. Телефон дуже сподобався. Гармонія якості та ціни. При запускові багатьх програм не висне. Деже сподобався динамік, гучний та якісний звук. Камера також чудова. Як на мена телефон актуальний для сьогодення, і комфортний для використання.

• Альона Москалу
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефоном задоволена, все працює чудово. Замовила телефон 30.05.2024 але я не отримала навушники в якості подарунка. Як можна дізнатись стосовно подарунка?

Достоинства:
    Все працює. Телефон дуже спобобався.
    Недостатки:
    Не знайшла
    • Альона Москалу

З подарунком розібралась та отримала його. Дякую підтримки Rozetka

• Ілля Дудник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Хороший телефон. Батареї вистачає на день активного користування. Поки все подобається.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Телефон гарний з багатьох сторін. Подобається камера, організація файлів та ярликів програм. До цього 3,5 роки користувався Xiaomi Mі 10, тому можу адекватно порівняти тільки з цим девайсом. З мінусів Samsung можу відмітити тільки погане розпізнавання відбитків пальців та не завжди спрацьовуюче розпізнавання обличчя. Можливо це в мене дивні пальці та обличчя), тому що в знайомого на А54, за його словами, з відбитками проблем немає.
    З незручностей для мене є неможливість включення спалаху в режимі постійної підсвітки під час зйомки фотокамерою, щоб бачити предмет зйомки при слабкому освітленні.

Достоинства:
    Все. Ну, майже все.
    Недостатки:
    Небагато, а для когось і зовсім немає.)
    • Юрій Черкашин

Доповню свій відгук зауваженням, що ситуація з відбитками пальців покращилась після підвищення чутливості сенсорного екрана в налаштуваннях дисплея.

• Степанова Наталья
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Дуже гарний телефон, я у захваті, подобатися, ще і фітнес браслет у подарунок, зарядний пристрій! Дякую! Рекомендую!

Достоинства:
    Хороша камера та батарея!
  • Ірина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Телефон прийшов швидко, дякую Розетка. Користуюсь тиждень, все подобається: розмір телефона зручний, якість фото/відео чудова, дизайн супер, звук і телефон просто літає. Батарея тримає більше доби. Повністю вартує своїх грошей. Задоволена вибором.

Достоинства:
    Камера, батарея, дизайн.
    Недостатки:
    Немає зарядки в комплекті
    • Andrey Vilischuk

Добрий день. Я замовив ткий самий телефон 2.06. А відправка буде 8.06. Чому так довго не знаю?

• Світлана Воронюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефон сподобався, поки помітні лише переваги, сподіваюсь недоліків не буде))

• Юлия Прихожай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Не знаю чи лише в мене так, але батарея дуже слабенька, мій старий а50 тримається значно довше

• Светлана Кошарная
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Телефон класный,заряд держит до двух дней.*****

• Валерія Фурса
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефон виглядає валютно, з перших секунд відразу відчувається, що коштує своїх грошей. Камера просто бомба! Але в магазинах ще немає чохлів, тому довелось замовляти через Китай.

Достоинства:
    Гарний вигляд, чудова камера, багато цікавого начиння
    • Артем Цукренко

ви щось не те чи не там дивилися, бо чохлів на цей телефон вистачає

• Степан-Яків Фролов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 128 ГБ

Телефон чудовий. Я задоволений повністю. Дякую розетці за доставку та пакет водафон у подарунок

Достоинства:
    Ціна, дизайн, залізо
  • Аліна Брагарник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Шукала якісну заміну Galaxy M21 (який доречі працює аж бігом) і зупинила свій вибір на А55. Забрала на розтці і одразу наклеїла захисне скло і придбала футляр. Колір Lilac ну дуже красивий! Всю інформацію з М21 на А55 перенесла швидко через Smart Switch. Телефон дуже зручний! В руці тримати одне задоволення. Всі функції виконує на 5 літає швиденько, особливо у порівнянні з М21. Самсунг, як завжди, зручний у користуванні і зрозумілий. Вважаю, що своїх грошей телефон вартий! Розетка при видачі додає пакет водафон і наполегливо пропонують додаткові сервіси.

Достоинства:
    Багато!
    Недостатки:
    Поки немає
  • Сергій Бугрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Встроенная память: 256 ГБ

Зручний, якісний та потужний телефон.
    Але ліпше дивитись в сторону A54, те саме але за адекватну ціну ;)

• Віталій

А54 коштує всього на тисячу дешевше

• Олександр Юхименко

Купив а54 мамі. Наче працює непогано, але дуже часто у вотсапі голосові записуються без голоса. Дуже бісить. Незрозуміло чи то з телефоном шось чи то застосунок ненадаптований на а54