Смесь орехово-фруктовая Seeberger Тропическая 200 г (4008258423011)

4 отзыва

Отзывы покупателей о Смесь орехово-фруктовая Seeberger Тропическая 200 г (4008258423011) 4

4,3

• Олександр

Низька оцінка чисто через цукор. Не очікував такої кількості, насипали знатно, ну дуже солодке...

Недостатки:
    Велика кількість цукру, фактично їси не фрукти а цукрові кубики

Олександр, дякуємо за відгук. Ми завжди засмучуємося, коли товар розчаровує покупця, нам насправді дуже шкода. Seeberger прикладає багато зусиль для формування найкориснішого та найсмачнішого асортименту. Так, ще існують продукти які містять цукор і Тропічна суміш один із них. У складі товару написано, що всі сухофрукти зацукровані, саме тому вони дуже солодкі, але я згодна, що на сайті продавця цієї інформації нема. Ми це виправимо. Тропічна суміш ідеальна до несолодких каш, також як декор на Паски. Сподіваюся, що ви спробуєте наші інші товари.

• Иван Дядин

В принципе равномерная смесь, нету такого что чего-то сильно больше.

Достоинства:
    Вкусный набор, нету никаких посторонних привкусов
  • Серж

Такую смесь всегда покупаю в дорогу. Это отличный перекус. И силы появляются, и удовольствие получаешь. Упаковка прочная, герметичная. Пропорции всех компонентов практически одинаковые.

Достоинства:
    Вкус, полезность
    Недостатки:
    мало в пачке :(
  • Камкина Светлана

Просто нереально вкусная смесь, особенно нравятся кешью, изюм, папайя, рекомендую, не пожалеете