Электросамокат Segway Ninebot KickScooter ES2 Gray (40.02.0000.00)

Отзывы покупателей о Электросамокат Segway Ninebot KickScooter ES2 Gray (40.02.0000.00) 2

Самокат классный, уже неделю как забыл про автомобиль, на работу (5км) доезжаю за 20-25 минут без стояния в пробках. Запас хода в моём режиме порядка 17-18 километров, скорость до 25км\ч. В езде жестковат из за литых колёс, но зато уверен что колесо не проколишь. Кол-во завистливых взглядов - бесконечно.
Достоинства: Скорость, запас хода
Недостатки: Жестковат, вес мог бы быть меньше
Олег Нагорний
Докупіть додаткову батарею!!! Самокат перетвориться в звірюгу+запас ходу стане вдвічі більший!! Для того щоб зменшити жорсткість, потрібно відрегулювати задній амортизатор! Див. в Ютуб! Мій пливе, як кадиллак)
Взагалі чудовий стильний самокат. Але на наших тротуарах швидко робовтується. Доводиться постійно підкручувати гвинти.
Достоинства: Досить легкий, зручно складається, є круиз контроль.
Недостатки: Розбовтується і починає скрипіти вже на другий тиждень використання.
Олег Нагорний
Синім герметиком прокапуєте всі гвинтики і вуаля...нічого не відкручується). Скрипить скоріш за все ось, яка фіксує задній бризговик! Допомагає силіконова змазка-спрей, легенько пропшикайте між оссю та пластиком..надлишки обов'язково витріть, щоб не збирати пил! Буде їхати, як годинник))

Достоинства
Недостатки