2 отзыва

Отзывы покупателей о Покрывало Sei Design Monte Carlo 240х260 см + Наволочки 50х70 см 2 шт Серое (4820182657511) 2

• Загарія Олена
    • Цвет: Серый

Доброго дня! Хочу поділитсь своїм не дуже приємним досвідом повернення товару. Замовила це покривало, але не вгадала з розміром вважала, що підійде. Але коли я його отримала приміряла, то воно виглядало занадто великим. І я вирішила скористатися послугою з повернення товару. Відразу ж зробила повернення спакувала і відправила за адресою. Товар був без пошкоджень і не був у використанні. Але мені перетелефонували і пояснили. що цей товар не підлягає поверненню по Законодавству. Я переглянула те, що не підлягає поверненню і з переліку не знайшла слова ПОКРИВАЛО. Так там є з переліченого: тканина, нижня білизна, постільна білизна. Так можно віднести покривало до тканини, до постільної білизни. З таким успіхом і одяг можно віднести це теж тканина.„ Як кажуть у кожного своя правда“ але ж шановна РОЗЕТКА. Не треба так поводитись з клієнтами. По перше я його відправила і вже його там перевіряли і лапали, ще незрозуміла к-сть людей. А потім ви заявляете, що вибачте цей товар не підлягає поверненню «Ви, що теж не вкурсі, які товари підлягають, а які не підлягають поверненню?». Зробіть на сайті доповнення до категорії. Що ці товари ні в якому разі поверненню не підлягають. Я в загалі шукаючи в інтернеті не сиджу з томіком ЗАКОНОДАВСТВА і не звіряю. Я зробила висновки і раджу РОЗЕТЦІ переглянути розділи і вдосконалити їх.

• Наталия Ермак
    • Цвет: Серый

Покупкою задоволена. Дорого, але воно того варте. Дякую магазину за якісний товар.

Достоинства:
    Покривало охайно і дуже акуратно зшите, приємне на дотик. У комплекті з подушками має гарний, ошатний вигляд.
    Недостатки:
    Здається воно трішки слизьке, верхня частина дещо ковзається на підкладці. Можливо потрібно до цього звикнути.
    • Представитель компании

Доброго дня, Наталія. Щиро дякуємо Вам за приємний відгук. Ми раді тому, що Вам сподобався товар нашого виробництва. Надіємось і на далі будуть тільки приємні враження. Приємніх та вдалих Вам покупок.