Отзывы покупателей о Ополаскиватель Silan Аромат Апельсинового масла и магнолии 1.85 л (9000101091601) 37

Незаменимая вещь при стирке вещей!
Достоинства: Мягкость белья после стирки, лёгкая глажка!
#46195228
Чи не вперше за останні роки, серед куплених кондиціонерів-ополіскувачів цієї торгової марки та інших, дійсно сподобалось все - і ефект пом'якшення, і антистатичний, і запах. Про запах окремо - дуууууже приємний, я б навіть охарактеризувала як "смачний" ))), довго тримається.
Ополіскувач сам по собі хороший, в данному випадку літраж + акційни ціна= супер
Большая упаковка,приятный запах! Хорошая цена!Довольна покупкой!
Достоинства: Цена,запах)
Ополіскувач сподобався, аромат приємний та стійкий. Рекомендую.
Замовила ополіскувач,а прислали пачку пельонок....і нема чека в посилці
Як це розуміти?
Якби ще ополіскувач замінили,а то пачка пельонок...я в шоці,кожного місяця роблю замовлення,і так кинуть,і чек напевно навмисно не поклали
Недостатки: Не той товар
Доброго дня, Наталія! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
взяла по скидке гораздо дешевле обычной цены! Большой обьм! Очень понравился аромат! Быстрая доставка Розеткой.
Достоинства: очень приятный, ненавязчивый аромат
Недостатки: неудобная ручка для переноса

Достоинства
Недостатки