Кроссовки Skechers 52506 BBK 42 (9) 27 см Черные (192283948022)_3320296

Отзывы покупателей о Кроссовки Skechers 52506 BBK 42 (9) 27 см Черные (192283948022)_3320296 6

Замовляв дані кросівки та ще іншу пару, не підійшов розмір, вирішив повернути. Пройшло два тижні ніхто не дзвонить, врешті після довгих моїх дзвінків на гарячу лінію, з сервісу таки передзвонили, запропонували обміняти на інший розмір або товар. За повернення коштів навіть не сказали, а коли я спитав, то нятякнули, що то дуже довго і проблемно. Вирішив вибрати інші товари, по домовленності сервіс мав передзвонити наступного дня. Ніхто не дзвонив. Прийшов тиждень. Вибрав товари, зробив замовлення, в коментарі написав щоб перетелефонувати, відняли від замовлення суму мого повернення 2430 грн, зняв позначку "не дзвонити мені". Як результат - "ми не будемо вам телефонувати і готуємо товари до відправки", а на мої багаторазові спроби додзвонитися на гарячу лінію у відповідь лише музика очікування. Замовлення скомплектовані і відправлені по повній вартості. А на мої листи в службу підтримки просто не реагують
Недостатки: жахливий сервіс розетки
Доброго дня, Олег! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
Дані кросівки просто чудові. Дуже легенькі, на нозі їх не чути. Ідеальний варіант для літа. Не маломірять, йдуть розмір в розмір. Якість скетчерс як завжди супер, рівні шви, рівно склеєні. Мій чоловік завжди дискомфортно відчував себе літом в сандалях. На заміну незручним сандалям прийшли легенькі, продуваючі скетчерси, які не парять і в яких нога просто відпочиває. Рекомендую.
Достоинства: Ціна, швидка доставка, лаконічний дизайн, приємна ціна, якість скетчерс
Недостатки: Особисто для мене їх не має
Зручні кросівки, беручи до уваги акційну ціну (30$) то найкраще зо можна взяти буть де)
Достоинства: Легкі, зручні, м‘яка підошва. Ціна)
#46209395
Купувала дані сліпони для чоловіка, 44 розмір дійсно ідеально підійшов на ногу довжиною 28.5 см. Якість фірми скетчерс супер як завжди. М'яка устілка, яка адаптується під вигини вашої ступні і амортизує. Завдяки чому дуже зручно в них ходити. На щодень ідеальний варіант. Рекомендую.
Достоинства: Висока якість, ціна
Недостатки: Немає
Супер крутые,спасибо
Достоинства: Суперские
Общее впечатление
Стиль
Комфорт
Общее впечатление
Стиль
Комфорт
Достоинства