Отзывы покупателей о Spin Master Щенячий патруль Большая фигурка Рокки с механической функцией (SM16622-4) 3

Ребёнку очень понравилась фигурка Рокки! Щенок - точно как в мультике. Он - яркий, красивый и позитивный. Улыбается, как настоящий) Теперь это любимая игрушка сына. Он с Рокки редко растаётся, берёт с собой и в садик, и на дачу, в гости к бабушке. Вообщем, впечатления самые хорошие! Рекомендую.
Син давно дивиться мультик Щенячий патруль. У нас вдома вже є безліч розмальовок, пазлів з головними героями. Але він просив купити саме фігурку Рокі. Після тривалих пошуків, я звернула увагу саме на цю іграшку, бо вона дуже схожа на мультяшного героя та дуже симпатична. Ще добре, що є ще додаткові функціональні можливості, бо звичайна фігурка швидко надоїсть дитині. Сину був дуже щасливий, коли я йому подарувала цю фігурку!
Достоинства: гарний та милий Роккі, дуже схожий на мультяшного персонажа, має додаткові функціональні можливості
Недостатки: немає

Достоинства
Недостатки