• Аліна

Хороший набір. Займе дитину на декілька днів, різнопланові заняття. Несподівано велика коробка!

Достоинства:
    Ціна, якість, різноманітність занять всередині
    Недостатки:
    Не знайшли.
  • Юлия Павельчук

Повне розчарування! Купувала на подарунок хрещениці, вона розчарована. Заявлено, що картинка принцеси, а насправді якісь космічні герої. Не рекомендую!

Достоинства:
    Рівень обслуговування магазину "Розетка"
    Недостатки:
    Не те, що заявлено в описі!

• Юлия Глушко

#розпакуваннядіти
    Саме цей набір для творчості Дитяча майстерня для дівчаток 6 в 1 укр від Strateg мені не сподобався, так як минулого разу купуввала цієї ж фірми, тільки 5 в 1, то там були тільки засохші фарби, а тут розчарування: ось що заявлено в описі:

Комплект постачання
    настільна гра ----є, але картинка не та
    гравюра---відсутня
    пазл-є
    розмальовка----
    картина з глітеру та паєток-є
    об'ємна фігурка-є, а на самій коробці заявлено про ЗАКОЛКУ і БРАСЛЕТ, так от вони відсутні.
    Роботою Розетки задоволена, все швидко і якісно, а от до виробника у мене притензії, про не повний склад.

Достоинства:
    Роботою Розетки задоволена, все швидко і якісно
    Недостатки:
    до виробника у мене притензії, про не повний склад.

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Гапеева Виктория

Отличный и яркий подарок. Брала по скидке то вообще отличная была на него цена (со скидкой)

Достоинства:
    Большая коробка
  • Павло Бульдович

Брали на подарок. В итоге в наборе отсутствует заколка!

Достоинства:
    Ребёнку интересно
    Недостатки:
    Неполная комплектация!
  • Виктория

Содержимое коробки частично не соответствует. Заколки вообще нет. На фото товара указаны ещё и фломастеры с клеем, их тоже нет. На коробке написано, какие игры входят в набор: кроме отсутствия заколки, обратила внимание на то, что объемные фигуры написано во множественном числе, а в коробке лежал один листок (на фото товара с сайта также видно, что должно быть два листка с 3d фигурами).Настольная игра с пришельцами, а не, как на фото товара (девочке это не очень интересно). Пазл без картинки (ребенку непонятно, что складывать). Инструкции нет
    Расстроена таким содержанием коробки.

Недостатки:
    Выше описала

• Сирош Мария

Ребёнку подарили, счастлива! Много интересных игр.

Достоинства:
    Много игр. Размер большой коробки. Яркая
  • Юлія Бандура

Чудовий набір.

• Иван Галюров

Очень большая коробка, все супер

Достоинства:
    Большая коробка, много игр для ребёнка.
    Маленькая цена