Support.ua +2 года гарантии (200-1000)

Отзывы покупателей о Support.ua +2 года гарантии (200-1000) 5

Доброго дня, хочу дізнатися чи можу я докупити гарантійний сертифікат до Xiaomi Mi Band 3 який я нещодавно придбав на rozerka ua?
Представитель компании
Добрий день, Іван! Даний пакет послуг можна придбати протягом 14 днів з моменту придбання техніки. Зверніть увагу: ціновий діапазон пакету послуг повинен співпадати з ціною техніки (тобто для техніки вартістю 999 грн підійде пакет послуг у діапазоні 200-1000 грн). Вдячні за Ваше питання. Гарного дня!
Якщо я купив а гарантія ще незакінчилась
Представитель компании
Доброго ранку, Олександре! Даний пакет послуг необхідно придбавати не пізніше 30 днів з моменту придбання техніки. Скористатися ним можна після закінчення гарантії виробника. Зверніть увагу: пакет послуг має відповідати техніці по ціновому діапазону (наприклад, для техніки вартістю 1234 грн підійде тільки пакет послуг у ціновому діапазоні 1001-2000 грн). Вдячні за Ваше питання. Гарного дня!
Чи можна цю гарантію використати для комплектуючих пк
Представитель компании
Добрий день, Микола! Ви можете придбати даний пакет послуг до компонента ПК в тому випадку, якщо поруч з кнопкою "замовити" на сторінці цього компонента відображаєтьс можливість додати до замовлення цей пакет послуг. Зверніть увагу: в разі придбання кількох компонентів ПК Вам необхідно буде придбавати по одному пакету послуг у відповідній ціновій категорії до кожного компоненту. Вдячні за Ваше питання. Гарного дня!
Якщо я купую 5 товарів по 600 грн. то мені потрібно купувати 5 гарантій різними чеками для кожного товару?
Представитель компании
Добрий день, Микола! Дійсно, до кожно одиниці техніки необхідно придбавати окремий пакет послуг. Втім, х можна придбати одним чеком (всі товари і всі пакета послуг), або окремими чеками - як Вам буде зручно. Разом з тим, щоб скористатися цим пакетом послуг, потрібно мати повну комплектацію техніки, гарантійний талон на неї, а також чек на придбання техніки і цього сертифікату і сам сертифікат. Вдячні за Ваше питання. Гарного дня!
Купили маме на день рождения йогуртницу, взяли заодно и два года гарантии. Она очень расстраивается, если что-то ломается. У нее не сразу получался йогурт, звонила на техподдержку. Спасибо девочкам, что подсказали, как что надо делать.
Представитель компании
Добрый день, Ольга! Наша компания стремится максимально быстро и комфортно для клиентов решать все вопросы технического характера, которые возникают в процессе пользования техникой. Благодарны за Ваш отзыв. Хорошего дня!

Достоинства
Недостатки