Отзывы покупателей о Топор Total 1000 г (THT798016)

4 отзыва

Код:  320828284

• Ігор Борисевич

Така собі

• Назар

А чому?

• Денис

Удобный колун, не большой, тяжёлый. Хорошо лежит в руке. Дрова на мангал им колоть самое оно. Единственное, что сразу сделал, его заточил.

Достоинства:
    Удобная
    Недостатки:
  • Олександр

Хороша універсальна сокира, але не ідеальна.
    Як на мене то це оптимальний варіант для спорадичного використання в різних цілях (рубання, коління невеликих пеньків, забивання клинів).
    Заточка практично відсутня, тому будьте готові зайнятись доведенням ріжучої кромки після придбання цієї сокири.
    Поверхня сокири має велику кількість нерівностей, але на робочих поверхнях дефектів не виявлено. Ручка, як на мене, має зручну форму та оптимальну довжину як для цієї маси. Покриття еластичним полімером дійсно покращує щеплення між долонею та рукояткою.
    Виражених недоліків не виявив, тому можу рекомендувати але звертаючи увагу на особливості форми і відсутність заточки.

Достоинства:
    Ціна, форма, габарити.
    • Оксана

А яку сокиру порадите дрова рубати?

• Олександр

Хороша сокира. Ручка трішки довша ніж у аналогічних сокир від інших брендів (43 см проти 38 см). Ручка має правильну форму, а завдяки елементам з еластичного полімеру - надійно сидить в долоні. Сама сокира досить компактна, є нерівності на поверхні. Ріжуча кромка геть тупа, потрібно самостійно заточувати.
    Візуально мене все задовольняє, але як покаже себе у використанні - буде видно лише з часом.

Достоинства:
    Універсальність, зручність.
    Недостатки:
    Відсутність заточки, нерівності на поверхні.