• Оплата частями до 20 платежей!

Маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO)

2 отзыва

Код:  379691085

WAN-порт

Маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO)

2 отзыва

Код:  379691085

Продавец:

4 399

Есть в наличии

142

Гарантия. 24 месяца Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Радикально улучшенная скорость WiFi 6 До 3,0 Гбит/с
Обеспечивает потоковое вещание, быструю загрузку и игры - все одновременно. 5 ГГц с поддержкой канала 160 МГц удваивает пропускную способность, позволяя передавать видео 8K без задержек.

Мультигигабитный порт 2.5G
1× порт WAN/LAN 2,5 Гбит/с + 1× порт WAN/LAN 1 Гбит/с + 3× порты LAN Gigabit + 1× порт USB 3.0 обеспечивает максимальную гибкость и повышенную пропускную способность.

Порт USB 3.0
Легко делитесь файлами между подключенными устройствами, подключив внешний диск прямо к маршрутизатору. Вы даже можете сделать его своим личным облачным хранилищем и получить к нему безопасный доступ извне.

Максимальное покрытие
4× высокопроизводительные антенны усиливают сигналы WiFi по всему дому. Технология Beamforming обнаруживает устройства и концентрирует сигналы на них, особенно в ранее труднодоступных местах.

Подключите больше устройств
Технология OFDMA увеличивает пропускную способность в 4 раза, чтобы обеспечить одновременную передачу на большее количество устройств.

Поддерживается клиент VPN
Позвольте устройствам в вашей домашней сети получать доступ к удаленным серверам VPN без необходимости устанавливать программное обеспечение VPN на каждом устройстве.

TP-Link HomeShield
Улучшенная защита от новейших киберугроз.

Совместимость с EasyMesh
Гибко создает Mesh-сеть путем подключения к маршрутизатору, совместимому с EasyMesh, для бесперебойного покрытия всего дома.

Отзывы покупателей 2

 • Артем Матненко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  якби я знав що всі додаткові фічі на абонці - не придбав би цей роутер. Через дві стіни попри 4 антени пробиває так само погано як і старий Cisco з вбудованою антеною.

  Якщо вам потрібні функції Безпеки+ - це 220 грн у місяць або 1600 на рік.
  пакет повного захисту коштує 3100 на рік
  +
  Батьківський контроль - 800 грн на рік, або 140 грн щомісяця.

  на старому роутері 10річної давності це все безкоштовне, ще й перешити можливо.

  Достоинства:
  два діапазони, швидкість WIFI, USB, доступ до адмінки із мережі
  Недостатки:
  нестабільний WIFI, всі фічі доступні тільки по платній підписці
 • Гаркавенко Николай
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Якщо у WAN порти вставлено щось, що не підтримується апаратно, роутер перестає функціонувати взагалі. При пошкодженні кабелю (додаткові одна чи всі 4 жили), при несумісності з портом 2,5 Gb, не важливо, чи використовує роутер в цей час цей канал, пристрій перестає відповідати, доступ лише по LAN. Tether теж втрачає зв'язок. Поки не дістати кабель, або не вимкнути пристрій на іншій стороні. Ну і звичайно, обов'язково ребутнути пристрій. В моєму варіанті, один правайдер можу підключити до любого потрту WAN, другого лише в порт 1Gb. В іншому випадку пристрій просто перестає функціонувати. Схоже, якщо провайдери не будуть міняти обладнання, і ніхто не пошкодить кабель в коридорі, в моєму випадку там їх два метрів по 50, можливо пристрій буде працювати. Причому діагностику не можливо виконати цим пристроєм, він перетворюється в цеглину. Як на мене, не варто купувати цю модель, надто сира схемотехніка, та й прошивка повинна була б насторожити. Даремно не звернув уваги, що нова прошивка на третину більша від попередника. Очікую ще "подарунків". Планую розширити простір, щоб залишити старий роутер, на випадок, коли цей не захочеться в черговий раз "оживляти". Не впевнений, що буде бажання підключити жорсткий диск, налаштувати сервіси. Скоріше станеться сверло і перфоратор, пластик на вигляд міцний.

  Достоинства:
  Wi-Fi модуль працює, в тих рамках, що використовував
  Недостатки:
  Дивна поведінка WAN

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления