Отзывы покупателей о Маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO)

2 отзыва

• Артем Матненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

якби я знав що всі додаткові фічі на абонці - не придбав би цей роутер. Через дві стіни попри 4 антени пробиває так само погано як і старий Cisco з вбудованою антеною.

Якщо вам потрібні функції Безпеки+ - це 220 грн у місяць або 1600 на рік.
    пакет повного захисту коштує 3100 на рік
    Батьківський контроль - 800 грн на рік, або 140 грн щомісяця.

на старому роутері 10річної давності це все безкоштовне, ще й перешити можливо.

Достоинства:
    два діапазони, швидкість WIFI, USB, доступ до адмінки із мережі
    Недостатки:
    нестабільний WIFI, всі фічі доступні тільки по платній підписці
  • Гаркавенко Николай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якщо у WAN порти вставлено щось, що не підтримується апаратно, роутер перестає функціонувати взагалі. При пошкодженні кабелю (додаткові одна чи всі 4 жили), при несумісності з портом 2,5 Gb, не важливо, чи використовує роутер в цей час цей канал, пристрій перестає відповідати, доступ лише по LAN. Tether теж втрачає зв'язок. Поки не дістати кабель, або не вимкнути пристрій на іншій стороні. Ну і звичайно, обов'язково ребутнути пристрій. В моєму варіанті, один правайдер можу підключити до любого потрту WAN, другого лише в порт 1Gb. В іншому випадку пристрій просто перестає функціонувати. Схоже, якщо провайдери не будуть міняти обладнання, і ніхто не пошкодить кабель в коридорі, в моєму випадку там їх два метрів по 50, можливо пристрій буде працювати. Причому діагностику не можливо виконати цим пристроєм, він перетворюється в цеглину. Як на мене, не варто купувати цю модель, надто сира схемотехніка, та й прошивка повинна була б насторожити. Даремно не звернув уваги, що нова прошивка на третину більша від попередника. Очікую ще "подарунків". Планую розширити простір, щоб залишити старий роутер, на випадок, коли цей не захочеться в черговий раз "оживляти". Не впевнений, що буде бажання підключити жорсткий диск, налаштувати сервіси. Скоріше станеться сверло і перфоратор, пластик на вигляд міцний.

Достоинства:
    Wi-Fi модуль працює, в тих рамках, що використовував
    Недостатки:
    Дивна поведінка WAN

Николай, я так думаю и уверен что это все что вы перечислили поправят в прошивках, Вы бы главное сказали: сила сигнала сколько дбм, как он добивает до дальних комнат( то есть для дома или квартиры он ) как скорость падает в дальних комнатах, есть ли просадки в миллисекундах при онлайн играх