Сухой корм Trainer Natural Super Premium Junior Maxi для юниоров крупных и гигантских пород от 9 месяцев до 2 лет 3 кг (8015699006945)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Сухой корм Trainer Natural Super Premium Junior Maxi для юниоров крупных и гигантских пород от 9 месяцев до 2 лет 3 кг (8015699006945) 1

#21893521
Маю собаку беликої породи віком 14 місяців. За цей час випробував достатню кількість кормів(Josera, Brit Care, 1st Choice, Profine). В даний момент годую Trainer Natural. Почав шукати новий корм, коли собаку по віку треба було переводити з 1st Choice puppy (2 - 14 міс.), але не на дорослий корм, а на юніорський (бо собаки великих порід ростуть до 2 років). По рекомендації купив Trainer. Нарікань немає, собака їсть нормально, змін в гіршу сторону не відбулося, тому рекомендую цей корм. Якщо порівнять з Brit Care, то в цьому кормі, рекомендації по годуванню співпадають з реальністю і відповідно витрати корму навіть трохи менші. Порівняно з Profine в собаки кращий "стул" і витрати корму теж менші. Тому ставлю Trainer, десь на один рівень з 1st Choisе. Цей корм підійде власникам собак великих порід, які не поспішають переводити своїх чотирилапих друзів на дорослий корм.
Достоинства: Якість, ціна, країна-виробник.
Недостатки: Не виявлено.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Корма для собак