Мужской ремень Traum 8718-56 95 см Синий с коричневый (4820008718563)

4 отзыва

Отзывы покупателей о Мужской ремень Traum 8718-56 95 см Синий с коричневый (4820008718563) 4

• Цвет: Черный

Найголовніше у цьому ремені це його зручність. Він коштує дешево, хоч і виготовлений якісно та з надійного і міцного матеріалу. Ремінь легко одягається та знімається, його продумана форма мені дуже подобається. Дуже дякую українському виробнику за це прекрасний ремінь. Раджу!

Достоинства:
    1) Ціна 2) Зручний 3) Якість 4) Форма
  • Сергій
    • Длина ремня: 95 см

Ношу цей ремінь досить часто, він дуже зручний, а це для мене найголовніше. Ремінь виготовлений з якісної шкіри, міцний та надійний. Мені дуже подобається його дизайн та форма. Я навіть не очікував, що цей ремінь від українського виробника виявиться настільки крутим. Однозначно раджу замовити, не пожалкуєте.

Достоинства:
    Зручний, легкий, дизайн, якість
    Недостатки:
    Не виявивлено
  • Володимир
    • Длина ремня: 95 см

Складає враження якісної надійної речі. Комфортний в користуванні. За розміров добре підійшов.

Достоинства:
    Відмінний ремінь. Виявилось що він нормально розтягується - це тільки добрий плюс. Можливість комбінації з одягом різних кольорів. Чесна ціна.
    Недостатки:
    В опису не вказано що він розтягується - це ж відмінна перевага.)
    • Эр Алексей

Вы точно про этот ремень? Купил, рассчитывая, что растягивается, но нет- обычный тряпичный ремень

• Володимир

Эр Алексей, саме про цей ремінь відгук - статус "куплено" підтверджує.
      Розтягується близько 30%. Запитуйте продавця, або повертайте товар.

• Олег Свой
    • Длина ремня: 100 см

Немного ширина слишком большая (чёт не обратил внимание в характеристиках что он 5.5 см ширина) в остальном всё супер, прочный материал, регулировка длины, добротная, надёжная защёлка. Всё окей. Ремень массивный и смотрится шикарно

Достоинства:
    Бренд, материал, внешний вид, цена.
    Недостатки:
    Пока нету, надеюсь и не будет.