по рейтингу
 
 

Кабели и переходники

  • Aspor
  • Blackberry
  • Roline
  • Сбросить
  • Подобрано 95 товаров из 13227

 
Кабель відеопристроїв Roline FireWire 4p M/M 1.8m D=4.8mm чорний(11.02.9318x1)
Кабель компютер-компютер Roline USB2.0 A M/M 3.0m лінк-кабель Win98SE/2000/ME/XP сірий(11.99.9194)
Перехідник обладнання Roline COM(DB9) M/F 1:1 зберігач розєму Port Saver срібний(12.03.2055x1)
Кабель пристроїв Roline USB2.0 Ax2-B M/M (DualPower) 1.2m Power+Data Y-form білий(11.99.8970)
Кабель пристроїв-подовжувач Roline USB2.0 A M/F 1.2m рулетка 0.1m-1.2m чорний(11.99.8814)
Кабель принтера Roline LPT C36 M/M 3.0m D=7.2mm розбірний D=7.0mm сірий(11.01.2630)
Кабель блоку живлення Roline IEC(EuroPlug)-(C7)Euro8 M/M 1.8m 0.75mm D=6.0mm Cu чорний(19.99.2096)
Патч-корд оптичний Roline FiberOptic ST 5.0m M=62/125 Multimode Duplex OM2 оранжевий(21.15.9405)
Перехідник відео Roline SVideo 4p F/F адаптер Gold чорний(12.09.2031)
Перехідник відеопристроїв Roline FireWire 4p-6p M/F адаптер чорний [комплект 5 шт] (12.03.2850)
Перехідник накопичувача Roline SCSI LVD320 term Ext/act. FM сірий(11.01.7944)
Кабель аудіо-відео Roline SCART-SVideo 4p M/M 20.0m +Jack 3.5mm 3p D=5.0+2.8mm чорний(11.99.4312)
Перехідник обладнання Roline USB2.0 B M/M компактний синій(12.03.2915)
Кабель клавіатури-мишки Roline KB-AT DIN5p M/F 1.8m D=4.2mm димчатий(11.01.5518)
Кабель аудіо-відео Roline SCART-SVideo 4p M/M 20.0m +jack 3.5mm 3p плаский D=2.5mm чорний(11.09.4312)
Кабель відеопристроїв Roline FireWire 4p-6p M/M 4.5m D=6.0mm димчатий(11.99.9445)
Кабель пристроїв Roline COM(DB25)-(DB9) M/F 0.3m D=5.0mm модемний сірий(11.01.4503)
Кабель пристроїв Roline COM(DB25)-(DB9) F/F 1.8m D=5.0mm Link (0-модем) литий сірий(11.01.5018)
Кабель мобільних пристроїв Roline USB2.0 A-mini 4p M/M 1.8m Fuji D=4.0mm білий(11.02.8418)
Кабель пристроїв Roline COM(DB25)-(DB9) M/F 1.8m D=4.5mm RS232 Serial модемний сірий(11.01.4518)
Патч-корд оптичний Roline FiberOptic LC-ST 1.0m M=62/125 Multimode Duplex OM2 оранжевий(21.15.9451)
Планка корпусна Roline SATA 22p-7p F/M +Molex планка 0.3m(11.03.1225)
Кабель відео-сигнальний Roline SVideo 4p M/M 5.0m D=4.0mm чорний(11.09.4365)
Перехідник обладнання Roline COM(DB15) M/M Media адаптер металік(12.03.2015)
Комутатор пристроїв Roline USB2.0 4x1 F/F (Switch) (4xA-1xB) ручний перемикач сірий(14.01.2305)
Перехідник обладнання Roline USB2.0 A-mini 4p M/M адаптер HiRose S=3.1x5.3mm чорний(12.03.2985)
MICRO HDMI кабель BlackBerry Z10, Q10, Z30
Перехідник накопичувача Roline SCSI C50F-HD50miniM Ext срібний(11.01.7940)
Кабель пристроїв Roline COM(DB25) F/F 1.8m D=5.0mm Serial Link (0-модем) сірий(11.01.5118)
Кабель пристроїв Roline COM(DB25)-(DB9) M/F 3.0m D=4.5mm RS232 Serial модемний сірий(11.01.4530)
Кабель сервера Roline SCSI HD50miniM-DB50M D=11.0mm 1.8m сірий(11.01.8210)
Кабель сервера Roline SCSI Centronics50 M/M D=7.0mm 1.8m сірий(11.01.7818)
Еще
Еще
Еще (310)
 - 
 грн
Еще