Псалтир церковнослов'янською мовою (малий)

Код:  120769168

Опис Псалтир церковнослов'янською мовою (малий)

 

Псалми на церковно-слов'янською мовою (малий). Двоколірна друк.

Даний видання Псалтиря відноситься до розряду високоякісних, підійде, як для домашньої (келійною), так і для храмової молитви, а може стати і хорошим подарунком. Шрифт — великий, церковнослов'янська.

 

«Книга псалмів пояснює все корисне з усіх книг. Вона пророкує про майбутнє, наводить на пам'ять події, дає закони для життя, пропонує правила для діяльності. Коротше кажучи, вона є загальна скарбниця добрих навчань і ретельно відшукує, що кожному на користь. Чого не навчишся з псалмів? Не пізнаєш звідси велич мужності, строгість справедливості, чесність цнотливості, досконалість розсудливості, образ покаяння, міру терпіння і всяке з благ, яке не наименуешь. Тут є досконале Богослов'я, предречение про Пришестя Христа у плоті, надія Воскресіння, обітниці слави, одкровення Таїнств. Все, як у великої і спільної скарбниці, зібрано в книзі псалмів».

Св. Василій Великий

 

«На мою думку, в книзі псалмів виміряна і описана словом вся людське життя і душевні розташування і руху помислів, і понад зображеного в ній нічого більше не знайдеться в людині. Потребно чи покаяння і сповідання, осягнули кого скорботу і спокуса, женемо хто або позбувся злоумышлении, став засмучений і збентежений і терпить що-небудь подібне сказаного вище, або бачить себе процвітаючим, а ворога наведеним в бездіяльність, або має намір хвалити, подякувати і благословляти Господа – для всього цього має повчання в Божественних псалмах... Тому і зараз кожен, вимовляючи псалми, нехай буде впевнений, що Бог почує просять псаломским словом».

Св. Афанасій Великий

Характеристики Псалтир церковнослов'янською мовою (малий)

Розділ
Рік видання
  • 2013
Палітурка
Кількість сторінок
  • 512.0
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.