Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм)

Код:  146151084

 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 1
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 2
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 3
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 4
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 5
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 6
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 7
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 8
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 9
 • Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 10
Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм) - зображення 1

Опис Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм)

EDGE™ являє собою лінійку страйкбольних приводів від Specna Arms, створену з використанням рішень та технологій, майже недоступних серед інших аналогічних пристроїв на ринку. Акцент у цій серії зроблено одночасно на якісному виконанні зовнішньої частини, загальній зручності та універсальності, довговічності, простоті у діагностиці несправностей та розширених можливостях для тюнінгу. Одразу, "з коробки", ви отримуєте повністю готовий до використання привід, що не потребує жодних модифікацій; втім, здійснити їх за спо дуже легко.

Привід несе на собі автентичне, ліцензоване маркування виробника справжньої зброї — Rock River Arms. Ця компанія займається випуском запчастин та аксесуарів до зброї, а також, найголовніше — високоякісних карабінів AR-15. Rock River Arms було засновано 1996 року братами Ларсонами спільно з Лісом Беєром; головний офіс знаходиться у місті Колона, штат Іллінойс. В наш час RRA виконує контракти на постачання карабінів AR-15 до ФБР, УБН (DEA) та Служби Маршалів США.

Кожна деталь приводу виготовлена та оброблена з максимальній увагою до найдрібніших деталей. На додачу, на корпус нанесено покриття Nano Coating для захисту від подряпин. Кожен екземпляр несе гравірування з емблемою Rock River Arms, унікальним серійним номером та голографічною маркою на підтвердження автентичності. Окремої згадки варті також швидкозйомна пістолетна рукоятка, що забезпечує швидкий та зручний доступ до мотора без спеціальних інструментів, а також двостороннє кріплення під антабку для збройного ременя.

Привід SA-E01 має традиційну коротку цівку з полімеру. На стволі встановлено полум'ягасник на CCW різьбі 14 мм, а на верхній планці RIS — рукоятку для транспортування із ціликом.

Внутрішнє оснащення приводу цікаве перш за все модулем MOSFET X-ASR фабричної установки. Цей високоякісний модуль, виготовлений польською компанією GATE, забезпечує захист електронних компонентів, збільшує швидкість реакції на натискання спускового гачка, а також подовжує термін служби електроніки та батареї. Окрім цього, він має вбудовані діодні схеми для швидкої базової діагностики несправностей.

У приводі встановлено прецизійний внутрішній стовбур діаметром 6.03 мм, що забезпечує високу точність та гарну повторюваність пострілів. Стовбур працює у зв'язку язці з поворотною hop-up камерою нового типу, котра відрізняється високою точністю і якістю у налаштуванні підкрутки кульок.

Ще одна цікава особливість виробу — система швидкої заміни бойової пружини ESA™, що дозволяє легко підлаштувати потужність пострілу до вимог конкретного полігону. Для заміни пружини у такій системі достатня зняти буферну трубку; зробити це можна у польових умовах, поза спеціальними майстернями та без додаткових інструментів, до того ж немає потреби витягати чи розбирати гірбокс. Переваги подібної конструкції важко переоцінити з огляду на те, що різні команди та організації можуть висувати різні вимоги до потужності приводів. ESA™ дозволяє встановити змінну пружину з мінімальними затратами сил та часу, підібравши таким чином найкращу початкову швидкість кульки та забезпечивши оптимальний баланс між ефективністю з одного боку та безпекою для гравців — з іншого. При цьому варто зазначити, що до комплекту поставки приводу входити змінна пружина M90, що ідеально підходить для боїв у будівлях.

"Серцем" приводу є гірбокс ORION, що розміщений у посиленому корпусі, має функцію швидкого від'єднання головної пружини та допускає використання з пружинами M140. А високоякісні деталі та комплектуючі, доступні вже у заводському оснащенні, забезпечують одночасно надійність та широкі можливості для додаткового тюнінгу. До конструкції гірбоксу входять, зокрема:

- Посилення полімерний поршень зі сталевими зубцями;

- Алюмінієвий повітронепроникний нозл;

- Алюмінієва головка циліндру з подвійною герметизацією;

- Алюмінієва головка поршня з подвійною герметизацією та підшипниками;

- Направляюча пружини на лінійних підшипниках;

- Набір сталевих шестерень;

- 8 мм кулькові підшипники.

Комплект поставки, окрім власне приводу, містить 2 механічні магазини S-MAG на 125 кульок кожний. S-MAG є ексклюзивною маркою полімерних магазинів, розробленою спеціально для Specna Arms. Однією з їх особливостей є рельєфна текстура у вигляді орнаменту з логотипів Specna Arms, а висока якість виготовлення забезпечує надійну подачу кульок навіть на високих темпах ведення вогню.

Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять.

Комплектація:

- Привід;

- 2 механічні магазини S-MAG;

- Змінна пружина М-90;

- Інструкція з експлуатації;

- Сертифікат;

- Діагностична картка GATE X-ASR;

Характеристики:

Початкова швидкість кульки: ~116 / ~94 м/с

Версія гірбоксу: v2

Діаметр підшипників гірбоксу: 8 мм

Хоп-ап: +, з можливістю налаштування

Довжина: 800 / 880 мм

Довжина внутрішнього стволика: 363 мм

Різьба на стволі: 14 мм, CCW

Швидка заміна пружини: +

Додатково: вбудований MOSFET GATE X-ASR

Матеріали: цинкоалюмінієвий сплав, сталь, пластик

Вага: 2660 м

Колір: чорний

Тип магазину: механічний

Місткість магазину: 125 куль

Батарея в комплекті: ні

Характеристики Штурмова Гвинтівка Specna Arms M4 RRA SA-E01 Edge Black (Страйкбол 6мм)

Емкость магазина
 • 10 куль
Калибр
 • 6 мм
Начальная скорость пули
 • 150
Предохранитель
 • Ручний
Тип боеприпасов
 • Кульки
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.