• Активний студійний монітор JBL LSR 306P MkII - зображення 1
 • Активний студійний монітор JBL LSR 306P MkII - зображення 2
Активний студійний монітор JBL LSR 306P MkII - зображення 1
Загальна потужність, Вт
 • 112 Вт
Діапазон відтворюваних частот
 • ±3 дБ: 47 - 20000 Гц
  -10 дБ: 39 - 24000 Гц Гц

Опис Активний студійний монітор JBL LSR 306P MkII

JBL 306P MkII – активний студійний двосмуговий монітор з 6.5-дюймовим драйвером.

Компактний активний студійний монітор JBL 306P MkII нового покоління дозволяє кожній студії отримати легендарне звучання JBL. Завдяки революційному хвилеводу JBL Image Control Waveguide і вдосконаленим перетворювачів, JBL 306P MkII пропонує приголомшливі деталі, точну візуалізацію, розширення зони "sweet spot" і вражаючий динамічний діапазон, який розширює можливості мікшування будь-якого сучасного робочого простору. Володіючи запатентованими технологіями, отриманими з референсних моніторів серії JBL 7 і M2, а також гладкому сучасному дизайну, JBL 306P MkII забезпечують відмінну продуктивність і приємний мікс за доступною ціною.

Особливості:

 • Запатентований хвилевід (Image Control Waveguide) для управління повною картиною звучання, детальної візуалізації і широкого, приємного звуку
 • Перетворювачі JBL наступного покоління для оптимізованого перехідного відгуку і поліпшеною лінійності
 • Запатентований низькочастотний порт Slip Stream для чудового звучання басів на всіх рівнях відтворення
 • Подвійні, вбудовані, кастомні підсилювачі класу D забезпечують 112 Вт потужності для високої продуктивності і динамічного діапазону
 • Нові налаштування граничного еквалайзера (Boundary EQ) компенсують низькочастотні проблеми, введені середовищем
 • Перемикач HF Trim налаштовує високочастотну потужність під акустику приміщення або особисті уподобання
 • Гнучке підключення, завдяки балансным XLR і 1/4" TRS входів, перемикачу вхідної чутливості + 4 дБу/-10 дБВ і регульованим рівнем гучності
 • Розроблений для JBL, лінійний просторовий референсний критерій (Linear Spatial Reference) для видатної точності в будь-якому робочому просторі
 • 100-годинне випробування JBL на повну потужність гарантує багаторічну надійність
 • Гладкий, сучасний дизайн забезпечує візуальний апгрейд для будь-студії

 

Чому MkII?
З моменту їх випуску, формулювання поширилася на якість і цінність, знайдені в оригінальній серії JBL 3, що призвело до широкого впровадження від любителів до висококласних професіоналів, працюючих в світі музики, кіно та броадкаста по всьому світу. З таким очевидним досягненням, можливо, ви запитаєте: «Навіщо оновлювати зараз?» В кожному проекті JBL завжди є кілька функцій або поліпшень, які команда розробників не може втиснути перед виходом на виробництво. 3 серії нічим не відрізнялися. Коли з'явилася така можливість, ми вирішили внести ці останні поліпшення в перетворювачі, додати часто запитувану функцію і застосувати останні дослідження в області виробництва. Результат — нова версія цього популярного студійного монітора, який зберіг кращі якості оригіналу, але тепер краще виглядає, краще звучить і забезпечує прозоре звучання.

 

Запатентована технологія ICW (Image Control Waveguide)
Розкрийте вражаючі деталі, атмосферу і глибину ваших міксів завдяки революційному хвилеводу JBL Image Control. В основі технології лежить певна конструкція хвилеводу, що сприяє створенню акустично безшовного переходу між низькочастотними і високочастотними перетворювачами, забезпечуючи вражаючу звукову сцену з точною візуалізацією. Пропонуючи розширення зони "sweet spot" і нейтральні частотні характеристики, JBL 306P MkII забезпечує кришталево чисте відображення вашого міксу, розкриваючи витончені деталі, навіть при прослуховуванні поза осі.

Ваш мікс настільки ж гарний, як і ваші монітори
Щоб допомогти вам прийняти найкращі рішення для мікшування, JBL оснастив 306P MkII визнаними перетворювачами 3-ї серії, які тепер працюють ще краще. Слухайте глибокі, точні і жорстко контрольовані баси, завдяки длинноходную 5-дюймовому вуферу і запатентованому низькочастотного порту JBL Slip Stream. Насолоджуйтеся ширяючими, бездоганно деталізованими максимумами через тканий композитний 1-дюймовий неодимовий твітер. Інженери JBL перейшли на наступний рівень з більш швидким перехідним відгуком ВЧ через точно налаштоване демпфірування, більш низькочастотну лінійність і менші гармонійні спотворення, завдяки покращеному дизайну вуфера. Результат — студійний монітор, яким ви можете довіритися — з неперевершеною пікової обробкою, приголомшливою динамікою і нейтральної частотною характеристикою, що є неперевершеним у своєму класі.

Великий звук з боксу
JBL 306P MkII готовий до найвимогливішим стилям. Подвійні інтегровані підсилювачі потужності класу D, спеціально розроблені JBL для кожного перетворювача, надають вам багатий динамічний діапазон для будь-якого проекту. Від виробництва музики і подкастингу, до кінематографічного звукового дизайну або відеоблогу, насолоджуйтеся результатом і потужністю, необхідними для прослуховування особливих деталей на будь-якій гучності — навіть при пікових SPL. Просто підключіть і починайте творити.

Індивідуальний звук для вашої студії
Розміри і акустика приміщення можуть суттєво впливати на точність звучання, і саме тому JBL 306P MkII дозволяє відрегулювати відгук у відповідності з вашої студією. Новий граничний еквалайзер (Boundary EQ) послаблює низькочастотний буст, який може виникнути при розміщенні моніторів безпосередньо на робочому столі або поблизу стін. 3-позиційний перемикач HF Trim дозволяє налаштувати високочастотний відгук у 306P MkII, згідно з акустикою приміщення чи особистих уподобань.

Гнучкі можливості підключення
Маючи як балансні XLR і 1/4" TRS входи, так і регульовану вхідні чутливість +4 дБу/-10 дБВ, 306P MkII пропонує гнучкі, професійні можливості підключення, забезпечують легку настройку при збереженні цілісності сигналу.

70-річний досвід
В дизайні 306P MkII використовується 70-річний акустичний досвід JBL для створення вишуканого студійного монітора з видатною значимістю. У той час як інші виробники використовують готові компоненти і беруть суб'єктивні рішення щодо звуку, JBL створює динаміки, які "вичавлюють" кожну унцію продуктивності кожного компонента, для забезпечення ефективного і точного відтворення звуку.

Професійна надійність JBL
Професійні студійні монітори JBL призначені для надійної роботи, навіть коли проекти доводять ваше обладнання до межі. Перш, ніж бути схваленими для виробництва, монітори 3-ї серії проходять інтенсивний тест потужності JBL. Кожна модель повинна бездоганно працювати при максимальній гучності протягом 100 годин — без поломок. В результаті, ви можете покластися на монітори 306P MkII, які забезпечують чудове відтворення звуку на довгі роки.

Акустична система JBL LSR 306P MkII отримала нагороду TEC Awards 2019 в категорії «Студійні монітори». Премія TEC Awards щороку відзначає кращі продукти в світі професійного звукового обладнання.

Характеристики Активний студійний монітор JBL LSR 306P MkII

Потужність ВЧ
 • 56 Вт
Розмір динаміка ВЧ
 • 1 " "
Потужність НЧ
 • 56 Вт
Кількість смуг
Розмір динаміка НЧ
Загальна потужність, Вт
 • 112 Вт
Діапазон відтворюваних частот
 • ±3 дБ: 47 - 20000 Гц
  -10 дБ: 39 - 24000 Гц Гц
Частота кросовера
 • 1.425 кГц кГц
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.