Представляємо SilverStone F1 HYBRID EVO S – це СИГНАТУРНОЕ гібридний пристрій, що поєднує в собі відмінно зарекомендованную і перевірену часом технологію радар-детектора з рупорною антеною та GPS-приймачем, дозволяє вловлювати сигнали всіх існуючих радарів і систем контролю швидкості; потужний відеореєстратор, що дозволяє вести відеозапис у вирішенні Super HD. Є програма відеоплеєр - "SilverStone F1 Player для перегляду відеофайлів з GPS-треком на карті.
Відеореєстратор SilverStone F1 HYBRID EVO S оснащений чіпсетом AIT8328Q, який є оптимальним за якістю, продуктивністю і ціною для апаратів даного сегмента ринку. У сполученні з грамотно підібраної матрицею OmniVision 4689 гібридний пристрій забезпечує чітку картинку вдень, вночі, в сутінках і в будь-яких погодних умовах.
SilverStone F1 HYBRID EVO S визначає радари і відсіває перешкоди по сигнатурной технології, зчитуючи сигнатуру радара, тобто його цифровий код: він знає частотність, довжину і кількість імпульсів, а також величину паузи між ними і інші параметри радарів і перешкод і саме тому може ідентифікувати джерело сигналу і поінформувати до якої моделі радара (Робот, Кордон, Кречет, Кріс, Арена тощо) наближається автомобіль.
Сигнатурная функція доповнено посиленим захистом від помилкових спрацьовувань ANTI-CAS: в базу включені Z-сигнатури, тобто сигнатури помилкових сигналів, що найчастіше зустрічаються на дорогах (датчики сліпих зон автомобілів, автоматичних дверей тощо)
Для простоти використання і сприйняття інформації у SilverStone F1 HYBRID EVO S були промальовані спеціальні символи, які дублюються голосовим супроводом.
Evo S має файлову систему FAT32 як і всі інші комбо-моделі і використовує стандартні SD-карти з ємністю 4GB ~ 32GB, які засновані на FAT32. Однак SD-карти з великим об'ємом, ніж 32GB, мають файлову систему exFAT. Щоб використовувати SD-карти файлової системи exFAT, необхідно перед використанням відформатувати таку карту в FAT32 на ПК (або через пристрій). Тим не менше, наприклад, OC Windows 10 дозволяє форматувати карти тільки в exFAT,
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!