Відгуки покупців про Радіоприймач Golon RX-607AC 14

• Радіоприймач Golon RX-607AC фото від покупців 1

• Олег Красільнічук
    • Продавець: WHD SHOP

Формфактор батарей застарів. Я переробив його під акумулятор 18650 з зарядно-захисним модулем, індикаторами заряду та живленням від зарядки для смартфона 5 вольт, мікроUSB. Акумулятора вистачає на декілька днів безперервної роботи, а також нормально працює при постійно підключеній зарядці.

Переваги:
    Добре зроблено, прийнятна ціна
    Недоліки:
    Блок живлення від 220В виходить з ладу через декілька років.
  • Арина Терновая
    • Продавець: WHD SHOP

Покупала радио для свекрови пол года назад. Все работает.Звук хороший.Не шумит. Радио ловит отлично.Она очень довольна!

Переваги:
    Хороший звук
    • Радіоприймач Golon RX-607AC фото від покупців 1
  • Владимир Сидоренко
    • Продавець: WHD SHOP

Але категорія "ціна-якість" себе виправдовує!
    Буду замовляти ще один в інше місце.

Переваги:
    Портативний, гучний, звук чистий, просте налаштування, можливе живлення від мережі та від батарейок.
    Недоліки:
    Гріється задня панель, боковий вимикач не знеструмлює надходження напруги на первинну обмотку трансформатора живлення, відсутність виходу для навушників.
  • Коляструк
    • Продавець: WHD SHOP

Коли взяв у руки то був здивований, що корпус із пластику за такі кошти доволі добре зібраний, ніде не люфтить. Радіо як радіо, працює, ловить хвилі. Швидке відправлення від магазину.

Переваги:
    Добре зібраний корпус, довгий шнур та антена.
    Недоліки:
    Відсутність роз'єму 3,5 для навушників. Особисто мені дещо важко налаштувати на хвилю - таке враження, що зашвидко перескакує "хвилю", але то може суб'єктивно.
    • Коляструк

В доповнення - під час користування відчутно гріється корпус радіо. Можливо то не критично - час покаже.

• Мартинюк Ольга
    • Продавець: WHD SHOP

Простенький, маленький, чистий голосний звук, не рипить, не фонить. Багато станцій, гарно ловить і тримає хвилі. Контакт з продавцем та відправка швидка. Місця приймач на кухні багато не займає, з своїми обов'язками справляється на відмінно

Переваги:
    Голосний звук, просте керування
    Недоліки:
    За таку ціну - відсутні
  • Андрій Мироненко
    • Продавець: WHD SHOP

Аппарат хорош за свои деньги, звук чистый и очень громкий.
    Продавца рекомендую!

Переваги:
    Громкий аппарат!
    Недоліки:
    Их нет!
  • Пётр Вакс
    • Продавець: WHD SHOP

Радиоприемник доставили в срок – перед Новым годом, он работает. Но есть странное: у него один бок довольно ощутимо нагревается. Заметил это, когда включал его у себя, потом передал пожилой родственнице. Сейчас она говорит то же самое – нагревается, дескать, и не опасно ли это. В технике не разбираюсь, поэтому адресую вопрос продавцу. Это нормально? Это не опасно? Вопрос серьёзный, так как родственница в квартире одна.

• Сергій Гг

У вас нагреваеться силовой трансформатор блока питания. Это не опасно. В трансформаторе встроеный предохранитель. Есть одно "но". Трансформатор может перегреться. Исход - подгоревшая первичная обмотка трансформатора с предохранителем. Не рекомендую включать приёмник в сеть с большими перепадами напряжения. Китайский, слабый трансформатор 100% не выдержит перепадов.

• Мирончук Наталія
    • Продавець: WHD SHOP

Чи ловить частоту 66,26 радіо Марія???

• Володимир В'язівський

ТАК, буде ловити! Бо описі і характеристиках вказано "Диапазон частот:FM: 64- 108 МГц"

• Зуб Виталий

Рекомендую к покупке.

Переваги:
    Приемником доволен,для работы самое то.Звук хороший и достаточно громкий.
    Недоліки:
    За такую цену нет.
  • Софія
    • Продавець: WHD SHOP

Покупкою задоволена. Продавець няшка, все роз'яснив, рекомендую.

Переваги:
    Все працює як заявлено