Відгуки покупців про Радіоприймач GOLON RX-381UAR 25

• Радіоприймач GOLON RX-381UAR фото від покупців 5
  • Радіоприймач GOLON RX-381UAR фото від покупців 6

• Артем Демин
    • Продавець: WHD SHOP

Такое себе... Поработал месяц нормально... Сейчас батарея вообще не держит... Сигнал то хорошо ловит, то плохо

Переваги:
    Цена, фонарь...
    Недоліки:
    Китай вовсем не хорошем смысле этого слова
  • Алла Петреченко
    • Продавець: WHD SHOP

Через тиждень зламався. Дешеве китайська маячня

Переваги:
    Компактність
    Недоліки:
    Швидко зламався
  • Ольга Соломка
    • Продавець: WHD SHOP

Со времеем при увеличении громкости ручкой регулятора плохо настраивается звук, начинает шипеть. Но можно прокрутить пару раз и проблема решается. В целом звучанием довольны.

Переваги:
    Компактный, недорогой
    Недоліки:
    Ручка регулятора звука
  • Сорвіщак Роман
    • Продавець: WHD SHOP

покупкою на даний момент задоволений

Переваги:
    швидко доставлено, все працює
    Недоліки:
    немає
  • Головатенко Евгения
    • Продавець: WHD SHOP

При регулюванні звуку шипить і рівень звуку важко "піймати". Таке собі дуже " китайське" радіо...

• Мартынюк Ольга
    • Продавець: WHD SHOP

Покупала один на работу, один родителям. Родительский как то быстро испортился, стал плохо ловить станции, шипеть и все такое. В ремонт нет смысла отдавать, сказали будет дороже, чем купили новый. Второй на работе работал отлично, а потом вдруг перегорел. но у нас скакануло напряжение в сети, возможно из за этого. Так что один просто неудачный, второй не пойму что случилось. Но по факту оба вышли из строя через пол года.
    Буду покупать новый, но другой

Переваги:
    красивенький, компактный, первое время работает хорошо
    Недоліки:
    покупала себе и родителям, оба поломались через пол года
  • Анатолій Сидоренко
    • Продавець: WHD SHOP

Не ясно: відправили, не відправили. Раз передзвонили для підтвердження 3 дні тому і після того ні слуху, ні духу.

• WHD SHOP

мы не могли дозвонится

• Анатолій Сидоренко

Інший магазин в той же день додзвонився і відправив (таке ж радіо). На наступний день воно прийшло. Ви самі собі шкодите таким відношенням. От зараз тільки прийшло ваше радіо, яке вже не потрібне і забирати його з Нової Пошти я не буду. Судячи з відгуків, це вже не вперше з вами трапляється. Для свого ж блага вам варто щось змінити в бізнес процесі.

• Сергей Сорока
    • Продавець: WHD SHOP

Отличный приемник . Благодарность продавцу за приятное обслуживание и оперативную доставку!

• Оксана Холодова
    • Продавець: WHD SHOP

Працює, звук нормальний) рекомендую!

• Mandragora777
    • Продавець: WHD SHOP

Гарне, компактне. Навіть краще виглядає, ніж на фото. Звук чудовий, можна брати з собою в дорогу, бо є місце для батарейок. Також є ремінець доя носіння на плечі. Я задоволена. Розетці, як завжди дякую!

Переваги:
    Компактне, ціна-якість відповідає
    Недоліки:
    Немає поки що