Загальна потужність звуку
 • 300 Вт

Опис Домашній кінотеатр Kino System Jamo S809 + Yamaha RX-V485 Black

Комплект складається з 5.1-канального аудіо-відео ресівера Yamaha RX-V485 і комплекту акустики 5.0 Jamo S809.

AV-ресивер Yamaha RX-V485 оснащений п'ятьма каналами посилення.

На задній стінці ресивера звертають на себе увагу п'ять пар гвинтових акустичних клеми - на комутації явно не економили, що зустрічається в бюджетному секторі не часто. В іншому комутаційний арсенал зведено до достатнього мінімуму. Крім чотирьох вхідних і одного вихідного порту HDMI в наявності три композитних відеовходу і один вихід. Аудиокоммутация представлена двома коаксіальними цифровими входами і одним оптичним. Також є три аналогових стереовходи на роз'ємах RCA, мережевий порт RJ45 Ethernet і вихід на активний сабвуфер.

Крім вбудованого адаптера Bluetooth, що дозволяє транслювати музику як з мобільних гаджетів, так і на портативну акустику або Bluetooth-навушники без допомоги проводів, ресивер Yamaha RX-V485 може бути підключений до домашньої комп'ютерної мережі, причому не тільки кабелем через Ethernet, але і без допомоги проводів по Wi-Fi. Причому, модель RX-V485 - наймолодша у виробничій лінійці Yamaha, наділена мережевим функціоналом. Фірмова технологія Yamaha MusicCast дозволить створити на базі Yamaha RX-V485 бездротову розподілену аудіосистему мультирум, а Airplay і Wireless Direct дадуть можливість безпосередньо працювати з мобільними гаджетами під управлінням iOS і Android по Wi-Fi. Новинка відрізняється широтою спектру підтримуваних вбудованим медіаплеєром форматів мультимедійних файлів, які можуть відтворюватися або по мережі з серверів DLNA, або з зовнішніх накопичувачів з інтерфейсом USB. Yamaha RX-V485 підтримує відтворення популярного формату FLAC файлів AIFF і WAV з параметрами аж до 24 біт / 192 кГц, а також DSD 2,8 МГц і 5,6 МГц. Крім того, можна відтворювати музику з стриминговых інтернет-сервісів Deezer, Pandora, Spotify і TIDAL. Як будь-AV-ресивер Yamaha модель RX-V485 оснащена фірмовою системою автоматичного калібрування звучання під акустичні особливості кінозалу YPAO R. S. C.

MusicCast була розроблена компанією Yamaha з метою отримання стабільною і надійною в роботі системи мультирум, а також оснащення її сучасним функціоналом. Однією з найбільш цікавих особливостей MusicCast є те, що в неї можна включати будь-які сумісні компоненти Yamaha. Тобто ви просто можете побудувати систему з наявних у вас компонентів замість придбання набору нової техніки, і не будете прив'язані до якогось певного комплекту.

Відеотракт AV-ресивера Yamaha RX-V485 готовий транслювати сигнал не тільки двох нині використовуваних стандартів: HDR10 і HLG (Hybrid Log Gamma) з постійними метаданими і без них, але і перспективний формат Dolby Vision з динамічними метаданими. Крім того, для нового стандарту оптичних дисків Ultra HD Blu-ray була розроблена своя система захисту авторського контенту – нова версія отримала індекс HDCP 2.2. Щоб подивитися кіно з такого диска цієї специфікації захисту повинні відповідати всі компоненти системи домашнього кінотеатру, через які передається відеосигнал. Ну і не забуваємо, що відео з роздільною здатністю 4K у форматі 4:4:4 60 Гц вимагає високошвидкісних каналів передачі даних, що відповідають специфікаціям HDMI версій 2.0 і вище. Всім перерахованим вимогам відповідає будь-якій з чотирьох портів HDMI AV-ресивера Yamaha RX-V485. І нехай сьогодні такі можливості кожного входу не будуть затребувані (у вашій системі поки може з'явиться лише одне джерело такого відео - програвач Ultra HD Blu-ray), вже завтра аналогічні вимоги можуть пред'явити нові моделі ігрових консолей, мультимедійних плеєрів або супутникових і кабельних телевізійних ресиверів.

Характеристики:

 • Вихідна потужність, Вт: 5х115 (на 6 Ом, 1 кГц, при завантаженні одного каналу, КНС 0,9%)
 • Частотний діапазон, Гц: 10-100 000 (за рівнем -3 дБ)
 • Відношення сигнал/шум, дБ: >110 (режим Direct)
 • Декодування Dolby TrueHD і DTS-HD HRA/MA
 • Система автокалібровки: так, YPAO
 • Комутація HDMI v.2.0 з підтримкою 4K 60p (4:4:4), HDCP v.2.2, HDR, Dolby Vision, BT.2020, входів / виходів: 4/1
 • Відеовходи: композитні (3)
 • Відеовиходи: композитний
 • Аудіовходи: minijack, RCA (3), цифровий оптичний, цифровий коаксіальний (2)
 • Аудіовиходи: RCA на сабвуфер
 • Технології: USB, Wi-Fi, Bluetooth A2DP, Ethernet RJ45, MusicCast, Airplay, Wireless Direct
 • Габарити: 43.5x16.1x32.7 см
 • Вага: 8.1 кг

Підлогові колонки Jamo S 809 не тільки знаходяться на вершині серії Studio 8, але і служать основою комплекту АС для домашнього кінотеатру Jamo S 809 HCS, заслужено зазначеного асоціацією європейський профільних журналістів EISA як "Best Buy, Home Theatre Speaker System". І внесок фронтальної пари в цей результат визначальний.

Jamo S 809 це великі двосмугові підлогові колонки з купольним дюймовим твітером, єдиним для всіх моделей серії Studio 8, крім сабвуферів, і трьома длинноходными драйверами діаметром 5 дюймів, що відповідають за СЧ/НЧ-діапазон. Частота розділу зон відповідальності знаходиться на позначці 2 кГц, тобто, на твітер доводиться досить великий обсяг роботи, особливо з урахуванням верхньої межі робочого діапазону, що пролягає на позначці 26 кГц. Дюймовий твітер з тканинним м'яким куполом оформлений в короткому хвилеводі, що забезпечує оптимальну діаграму спрямованості випромінювання звукових хвиль.

Дифузори середньо - низькочастотних драйверів багатошарові – сендвіч складено з двох шарів алюмінієвої фольги, розділених демпфуючої прошарком з синтетичного поливолокна. Алюміній поєднує в собі легкість і твердість, але вимагає додаткових заходів по усуненню резонансів, що і забезпечує поливолокно. Точно такі ж динаміки використовуються в інших підлогових моделях серії Jamo Studio 8, відрізняється лише їх кількість – в акустичних системах Jamo S 805 працює один драйвер, в Jamo S 807 їх два, а в старшій моделі Jamo S 809 використовується три таких динаміка.

Головки в Jamo S 809 працюють в фазоінверторному акустичному оформленні. Щілинний порт виведений в самий низ лицьовій панелі колонки, що дозволяє встановлювати їх практично впритул до стіни. Виробник воліє однокабельное підключення АС до підсилювача, тому для комутації передбачена лише одна пара якісних гвинтових акустичних терміналів. На задній стінці корпуса є друга пара клем. Вони служать для підключення опціональних вертикально спрямованих АС для систем навколишнього звучання, що підтримують нові стандарти саундтреків Dolby Atmos і DTS:X. Такі колонки Jamo S 8 ATM входять у комплект і встановлюються поверх Jamo S 809.

Суть патентованою Jamo конструкції Dolby Atmos ready полягає в електричному підключенні цих колонок без використання кабелів. Сигнал подається на АС через настановні штирі, основне призначення яких – жорстко фіксувати вертикально спрямовані АС на верхніх панелях корпусів підлогових колонок, де для них передбачені спеціальні втулки. Відповідно, акустичний кабель від відповідного підсилювача багатоканального AV-ресивера підключається внизу корпусу такою складовою АС, для чого і призначена друга пара акустичних клем. Рішення дуже просте і елегантне з ергономічною і естетичної точок зору.

У комплекті з колонками йдуть захисні грилі з акустично прозорою тканини на пластикової рами. Передбачені магнітні кріплення, причому тут реалізовано дуже цікаве дизайнерське рішення – кріплення не передбачають жорстку фіксацію грилів і дозволяють зміщувати їх по вертикалі. Так, якщо колонки використовуються в парі з опціональними вертикально спрямованими АС Jamo S 8 ATM, можна зрушити захисні грилі вгору, щоб вони склали візуально єдине ціле.

Характеристики Jamo S 809:

 • Частотний діапазон, Гц: 37 — 26 000
 • Акустичне оформлення: фазоінвертор
 • Опір: 8 Ом
 • Чутливість: 90 дБ
 • Потужність: 120 Вт
 • Габарити однієї колонки: 104.2x19.1x25.2 см
 • Вага однієї колонки – 13.6 кг

Полична акустика Jamo S 801 стала ще одним елементом серії Studio 8 данської бренду Jamo. За даними компанії, при порівняно невеликих розмірах (висота менше 30 см) системи зможуть порадувати масштабним звучанням і навіть з басом вказаний нижня межа в 76 Гц. Новинка заснована на розробках і технологіях серії Studio 8, отримавши міцний кабінет з MDF з направленим тому овальним портом фазоінвертора.

В акустичних системах Jamo S 801 встановлені 1-дюймові твітери з м'яким куполом, доповнені технологією WaveGuide для поліпшення динаміки і якості звуку. Драйвери СЧ/НЧ отримали алюминированные дифузори з полифибры. Ткані грилі на каркасах кріпляться невидимими магнітами.

Характеристики Jamo S 801:

 • Частотний діапазон, Гц: 76 — 26 000
 • Кількість смуг: 2 (НЧ / СЧ – 10,2 см, ВЧ – 2,5 см, м'який купол), частота розділу кросовера 2 кГц
 • Акустичне оформлення: фазоінвертор
 • Опір: 8 Ом
 • Чутливість: 85 дБ
 • Потужність: 60 Вт
 • Габарити однієї колонки: 28.5x15.6x16.3 см

Jamo S 81 Center это 2-х полосная, акустическая система для домашнего кинотеатра выступающая в качестве центрального канала фазоинверторного типа. В акустических системах Jamo S 81 Center басовое и среднечастотное звено представляет собой 4-дюймовый драйвер. Диффузор имеет структуру сэндвича, состоящего из двух слоёв алюминиевой фольги с демпфирующей прослойкой из синтетического поливолокна. Алюминий идеальный материал – лёгкий и жёсткий, поэтому и применяется в авиации, но тонкие мембраны склонны к резонансам, вот их-то волокно и успокаивает. Дюймовий твітер з тканинним куполом поміщений в короткий хвилевід – широку воронку ідеальної круглої форми, яка визначає оптимальну діаграму спрямованості. Верхня межа робочого діапазону – 25 кГц.

Характеристики Jamo S 81 Center:

 • Частотний діапазон, Гц: 71 — 26 000
 • Кількість смуг: 2 (НЧ / СЧ – 2 х 10,2 см, ВЧ – 2,5 см, м'який купол), частота розділу кросовера 2 кГц
 • Акустичне оформлення: фазоінвертор
 • Опір: 8 Ом
 • Чутливість: 86 дБ
 • Потужність: 60 Вт
 • Габарити однієї колонки: 18.4x43.5x22 см

Характеристики Домашній кінотеатр Kino System Jamo S809 + Yamaha RX-V485 Black

Бездротові інтерфейси
Загальна потужність звуку
 • 300 Вт
Потужність фронтальних динаміків
 • 120 Вт
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
 • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Увага! Уся електроніка має російські літери на клавіатурі та русифіковане меню

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення