• Засіб для прання мембран Hey-Sport TEX WASH - зображення 1
Засіб для прання мембран Hey-Sport TEX WASH - зображення 1

Опис Засіб для прання мембран Hey-Sport TEX WASH

HEY-Sport® TEX WASH - спеціальний миючий засіб для дихаючих тканин.

Ефективно очищає всю верхній одяг, зберігаючи функціональні властивості тканин і колір.

Нейтралізує запахи завдяки дезодориующему ефекту.


Використовується для всіх видів мембран: таких як Goretex, Sympatex, Schoeller.


Характеристики:
Флакон 250 мл Розрахований на 17 прань.


Опис:
Мембранні тканини, такі як Goretex, працюють за тим же принципом, що і шкіра людини. Мільйони мікроскопічних пір (отворів) дозволяють волозі випаровуватися з поверхні шкіри, а верхній шар в той же час надійно захищає від проникнення вологи ззовні.
Традиційні засоби для прання потенційно небезпечні для функціональних особливостей мембрани
Звичайні засоби для прання як правило містять активні інгредієнти, неприйнятні для догляду та збереження властивостей функціональної або модного спортивного одягу. В процесі прання залишки миючого засобу блокують мембрани, а залишки пом'якшувачів тканини змінюють поверхневий натяг води. Це призводить до так званого «інфаркту мембрани». В результаті волога безперешкодно проникає зовні, і також можливе одночасне порушення влагоотводящих властивостей внутрішнього шару. Відбілюючі агенти можуть сприяти вицвітання вашого одягу.
HEY-Sport Tex Wash з поверхнево-активними речовинами (ПАР), що використовуються в косметичних засобах, були розроблені спеціально для збереження функціональних особливостей мембранних тканин під час прання. HEY-Sport Tex Wash не містить ні пом'якшуючих компонентів ні осідають на поверхні частинок, і тому зберігає якості мембрани. В результаті використання засобу одяг не тільки ретельно выстирана з дотриманням вимог гігієни (зокрема, воно справляється із забрудненнями від трави, землі, жиру і кіптяви), але й зберігає водовідштовхувальні, вітрозахисні та влагоотводящие властивості. Так як засіб не містить відбілюючих агентів, колір тканини залишається яскравим. Засіб піддається біологічному розкладанню. За результатами тестування переносимість шкірою визначена як дуже хороша. Крім того, завдяки унікальним дезодоруючими властивостями HEY-Sport Tex Wash має ефект контролю освіти запаху, тому ваші речі залишаються свіжими набагато довше, ніж при використанні звичайних миючих засобів. HEY-Sport Tex Wash рекомендований для догляду за такими мембранними тканинами як Goretex, Sympatex, Schoeller та ін. Науково доведено, що HEY-Sport Tex Wash більш дбайливо доглядає за тканинами зі спеціальним просоченням, ніж інші миючі засоби.


Рекомендації по догляду:
Переконайтеся, що одяг повільно сушиться після прання. Використовуйте програми слабкого віджиму і зменшіть завантаження. Провідні виробники рекомендують проводити регулярну просочення верхнього шару для збереження властивостей мембрани.


Рекомендації по використанню:
машинне прання
мале забруднення 30 мл засобу,

середнє забруднення , 35 мл засобу,

сильне забруднення 40 мл засобу

ручне прання
60 мл засобу, на 8 л води, для білизни 8 кг

 


Важливо!
Використання звичайних миючих засобів може обмежити або навіть повністю зруйнувати функціональні властивості мембрани. Рекомендується використання HEY-Sport Tex Wash для збереження всіх якостей виробу.


Властивості продукту :
Висока очисна здатність
Спеціально розроблений для збереження яфункциональных особливостей матеріалів з мембрани
Щадний до кольору, не містить відбілюючих речовин, ідеально підходить для кольорових тканин
Володіє унікальним дезодорує
Оцінка дерматологічних тестів: "Дуже добре"
Біологічно розтліваємо
Концентрований: до 17 прань

Відгуки покупців 1

 • Игорь Перевар
  • Продавець: Up Shop

  Со своей задачей справляется на отлично. Постирал все свои мембранные вещи и все гуд

  Переваги:
  Качество
  Недоліки:
  Нет
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують