ТВ-ресивер World Vision Foros Ultra T2/S2/C/LAN

2 відгуки Код:  213712057

ТВ-ресивер World Vision Foros Ultra T2/S2/C/LAN

2 відгуки Код:  213712057

Продавець:LASTORE

4.3/5  ( 15 оцінок )

Немає в наявності

885

113

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Новий цифровий комбінований приймач World Vision Foros Ultra - продовження модельного ряду Foros. Особливість нової моделі Ultra - наявність роз'єму LAN порти 100 Мбіт/с для підключення дротової мережі інтернет, завдяки цьому розширюються функції і стають доступні: Локальний і Хмарний IPTV плеєр, Погода та інші Web додатку присутні в програмному забезпеченні. Цифровий ресивер базується на процесорі GX6605, підтримує прийом супутникових каналів у стандарті DVB-S/S2, у тому числі транспондерів з T2-MI, які транслюються для мереж наземного цифрового телебачення. Другим ефірно-кабельним тюнером підтримується прийом цифрових ефірних каналів у стандарті DVB-T/T2 і кабельних в стандарті DVB-C. Для швидкої інсталяції супутникової антени і ресивера, підтримується настройка через додаток DVBFinder встановлюється на смартфон з Android OS. Ресивер підтримує підключення до бездротової мережі інтернет через зовнішній USB Wi-Fi адаптер на чіпі Ralink RT5370 та Mediatek 7601. Корпус ресивера оснастили одним USB роз'ємом стандарту 2.0, чотиризначним семисегментним LED дисплеєм, на лицьову панель виведені основні органи управління кнопки POWER, MENU, CH+/-, OK, підключення аудіо-відео сигналу організовано через композитний і HDMI вихід, блок живлення зовнішній напругою 12В.

Сертифікований «УкрСЕПРО»

Електронна гарантія:
При продажу серійний номер (розташований на вашому пристрої, у гарантійному талоні, і на упаковці) реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо втрачені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію, та талон виробника.

Контактні дані сервісного центру вказані в гарантійному талоні в українському розділі.

Відгуки покупців 2

 • Егор Черкавский
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Пока подключил Т2 и спутниковое. Телевизор с этим ресивером красивей запоказывал реально. Обновляется легко в инете куча инфы по нём. Нравится аппарат.

 • Валентин Чепуров
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Пришёл но ещё не подключил придет мастер проверим посмотрим и ответим о его роботе чуть позже

  Переваги:
  Упакован хорошо без повреждений
  Недоліки:
  Покуда что незнаю