• Електровелосипед Hanza ВЕ-16 Black - зображення 1
Електровелосипед Hanza ВЕ-16 Black - зображення 1
Максимальна швидкість
Максимальне рекомендоване навантаження
Номінальна потужність

Опис Електровелосипед Hanza ВЕ-16 Black

Електровелосипед – чудова альтернатива автомобілю і міському транспорту. Hanza ВЕ-16 Black – це сучасний транспортний засіб для активних людей, поціновувачів комфорту та не байдужих до проблем екології.

Потужність двигуна 350 Вт дозволить вам насолоджуватися легкою та швидкою їздою, а 16-ти дюймові колеса без перешкод дозволять переміщатися по будь-яких дорогах. Дана модель дуже компактна в складеному вигляді і для цього не потрібно зайвих зусиль та спеціальних інструментів. Завдяки компактності її зручно зберігати та у разі потреби перевозити в будь-якому типі транспорту. Вага електровелосипеду всього 20 кг, а рама з алюмінієвого сплаву витримує навантаження до 120 кг.

Потужність двигуна дозволяє розвивати швидкість до 25 км. На повному заряді запас ходу даної моделі 30-40 км – це ідеальний транспортний засіб для їзди на роботу та в міні-подорожі. Для заряду батареї вистачає 3-4 годин. Та не варто засмучуватись бо завдяки гібридності велосипеду, навіть без заряду, на допомогу Вам прийде сила власних м язів та педалі. Напуга живлення акумулятора складає 42 Ст.

Hanza ВЕ-16 Black обладнань барабанно-дисковими гальмами, що дозволить відчувати себе в повній безпеці. На передній частині даної моделі закріплена світлодіодна лампа, яка максимально освітлює дорогу та забезпечує комфортну їзду в темний годину доби. Велосипед має три швидкісні режими та дисплей, який дозволяє стежити за дистанцією, швидкістю та зарядом. Hanza ВЕ-16 Black – це універсальний вид транспорту високого рівня комфорту та можливостей, що дозволить Вам бути мобільним та сучасним і не залежати від цін на бензин, пересуваючись на екологічно чистому транспорті.

Додаткові характеристики
Батарея 36V 6.6 Ah
Акумулятор літій-іонний
Час зарядки акумулятора 3-4 годин
Гальмівна система барабанні + дискові
Максимальний кут підйому >15 % кг Вага нетто 20 кг Вага брутто 22 кг Корпус рами алюмінієвий сплав

Характеристики Електровелосипед Hanza ВЕ-16 Black

Максимальна швидкість
Максимальне рекомендоване навантаження
Діаметр коліс
Призначення
Запас ходу
Номінальна потужність
Колір
Тип акумулятора
Рама
  • Алюмінієва
Заднє гальмо
  • Барабанний
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Юрий Дальский
    • Продавець: ЕкоТранспорт

    Почему нельзя купить в Кредит или Частями?

Дивитися всі відгуки →

* Увага, необхідне додаткове складання!