Відгуки покупців про Колонка SVEN PS-650 Black (bluetooth, підсвічування, караоке) 7

• Александр Божовский
    • Продавець: Svenmag

Какое время полной зарядки.

• Svenmag

Зависит от степени разряженности и от зарядного устройства. У Вас потухнет лампочка, когда колнка будет заряжена.

• Andrey Orehov

Около 3 часов зарядка

• Караман Артур
    • Продавець: Svenmag

Вопрос подойдет ли колонка для вечерних прогулок с друзьями? Я имею ввиду не сложно ее переносить с места на место?

• Svenmag

колонка в длину примерно 50 см. 3,8 кг весу. А там решайте сами. Может она Вам в ладошку поместится. :)

Или посмотрите эту:
      посилання

• Віктор Шарко
    • Продавець: Svenmag

А ви впевнені що у вас там інтерфейс 3.5 мм (Mini-Jack), як ви написали в характеристіках, судячи з відеоглядів у неї 6.35 мм (Jack)?

• Svenmag

Ми впевнені. AUX вхід - 3,5, а мікрофонний - 6,35.

• Караман Артур

Какой вес у неё?

3,85 кг.

• Александр Власов
    • Продавець: Svenmag

Хочу вместе с колонкой сразу заказать power bank, не подскажите какую банку нужно взять для подзарядки этой колонки?

• Вадим Вербецький

Папками перекидае?

• Артем Артем

Папками воно буде на флешці, але відтворюватися буде у відповідності до часу копіювання на флеш-носій. Тобто, якщо в вас є папка, де послідовно йдуть якісь треки, то копіювати на флешку треба по 1 треку один за одним, тоді буде в такому порядку грати. Бо якщо просто скопіювати всю папку на флешку, то копіювання відбувається не по порядку, тому буде і грати не в тій послідовності.

• Алексей
    • Продавець: Svenmag

Есть режим подсветки в такт? (Светомузыка)

Да есть.