Опис Акустична система Sony SRS-XB32 Black

Зробіть звучання улюблених композицій більш потужним за допомогою функції EXTRA BASS™. Технологія EXTRA BASS™ підсилює баси і надає вечірці неймовірну атмосферу.

Режим LIVE SOUND. Відчуйте абсолютно нове звучання музики з режимом LIVE SOUND. Оживіть вечірку завдяки унікальному тривимірного звуку, який створить святкову атмосферу в будь-якому місці.

Принцип роботи режиму LIVE SOUND. Динаміки акустичної системи SRS-XB32 спеціально розроблені для створення живого тривимірного звуку. Сині лінії показують, як похилі динаміки з технологією DSP передають музику в більш широкій області, створюючи атмосферу вечірки у всіх частинах приміщення.

Два динаміка на 48 мм. 48-міліметровий динамік забезпечує потужне, насичене звучання

Динамік з дифузором з целюлози, посиленою слюдою методом спікання. Міцний і в той же час легкий дифузор з целюлози, посиленою слюдою методом спікання, забезпечує якісний і потужний звук.

Лінійна підсвічування. Жодна вечірка не може обійтися без підсвічування! SRS-XB32 обладнана новою лінійною підсвічуванням по периметру.

Миготливий стробоскоп. Миготливий стробоскоп SRS-XB32 додасть прослуховування музики особливу атмосферу вечірки.

Надайте своїй вечірці потужності з Party Booster. Торкайтеся акустичної системи в різних частинах, щоб відтворювати різні ефекти: скретч, каубелл, звуки малого і бас-барабана. Контролюйте гучність, застосовуючи різні зусилля: легке торкання забезпечить м'який звук, а сильний хлопок — потужне звучання.

Party Chain: нехай музика наповнить ваш будинок. Підключіть по Об'єднайте по BLUETOOTH® до 100 бездротових акустичних систем, щоб програвати один і той же плейлист і синхронізувати підсвічування на системах у всьому будинку.

Управляйте вечіркою за допомогою програми Sony | Music Center. Управляйте вечіркою з танцполу за допомогою програми Sony | Music Center: вибирайте улюблені плейлисти, встановлюйте порядок відтворення, перемикайте світлові ефекти і режими звуку.

Повний захист від корозії. SRS-XB32 захищена від корозії, так що з нею нічого не трапиться, навіть якщо опустити її в морську воду.

Пристрій є водостійким, і його можна мити. Захист класу IP67 дозволяє занурювати акустичну систему у воду, а завдяки високоякісному матеріалу, який виробляється тільки в Японії, ніяких проблем з миттям не виникне.

Повний захист від попадання пилу. Завдяки захисту по класу IP67 акустичну систему можна брати на пляж, в ліс, в пустелю і взагалі куди завгодно, адже SRS-XB32 буде працювати навіть у дуже запиленому місці.

Заряд на цілий день. Заряду акумулятора вистачає на 24 години, що дозволяє SRS-XB32 не переривати ваше веселощі.

Свобода від проводів з технологіями BLUETOOTH і NFC™. Завдяки потокової передачі по BLUETOOTH® з використанням технології NFC™ можна без проблем програвати свої плейлисти.

Зарядний порт USB. Заряд смартфона на кінець? Підключіть його до порту USB збоку на SRS-XB32, щоб зарядити акумулятор.

Просте управління за допомогою кнопок. Управління SRS-XB32 можна взяти на себе, не покладаючись ні на які пристрої. Управляйте всіма функціями за допомогою кнопок на акустичній системі.

Характеристики Акустична система Sony SRS-XB32 Black

Входи
Інтерфейси
Особливості
Кількість акустичних каналів
Матеріал
Частотний діапазон
  • 20-20000
Колір
  • Black
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.