Бактерицидний очищувач повітря 4-в-1 з озонатором, іонізатором і УФ-лампою ATLANT-101

5 відгуків

Код:  235918639

Опис Бактерицидний очищувач повітря 4-в-1 з озонатором, іонізатором і УФ-лампою ATLANT-101

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ
4-в-1 З УФ-ЛАМПОЮ І ОЗОНАТОРОМ

Очищувач повітря HEPA + Carbon

Комплексний фільтр очисника повітря ATLANT-101 входять: HEPA-фільтр, активний вугільний фільтр і фотокаталізатора. Ці фільтри ефективно усувають дим, частинки пилу, алергени і т. д., а також нейтралізують леткі органічні речовини і токсини, такі як формальдегід і бензол, безпечно розщеплюючи їх на прості молекули води і вуглекислого газу.

Дезінфекція УФ бактерицидною лампою

ATLANT-101 оснащений вбудованою УФ-лампою, додатково дезинфікує повітря, що циркулює через прилад.

Очищення повітря від бактерій, вірусів і спор цвілі за допомогою бактерицидної лампи доречно проводити в будь-якій частині будинку, щоб забезпечити в ньому здорову атмосферу без патогенів і хвороботворних мікроорганізмів.

Іонізація повітря

Насичення повітря негативно зарядженими іонами ефективно очищає повітря від диму, смогу і дрібнодисперсного пилу. Іонізація покращує якість повітря, уберігає від пасивного куріння та вдихання дрібних частинок пилу, що потрапляють в легені.

У приміщеннях, де працює побутова техніка, зазвичай порушений баланс негативно і позитивно заряджених іонів в повітрі. Робота приладів, таких як комп'ютер або телевізор викликає високу концентрацію позитивно заряджених іонів, що згубно впливає на самопочуття. Регулярна іонізація насичує повітря негативними іонами, відсутні в повітрі, і таким чином відновлює баланс.

У природі повітря, насичене великою кількістю негативно заряджених іонів, зустрічається в горах, біля річок і в лісах. Відновлення природної рівноваги негативно і позитивно заряджених іонів в приміщенні сприяє поліпшенню самопочуття, підвищення концентрації і працездатності, усуває проблеми зі сном, втому і дратівливість.

Універсальний озонатор

Вбудований в прилад озонатор перетворює молекули кисню з повітря на молекули озону. Насичення повітря озоном дозволяє на 100% продезінфікувати його від вірусів і мікробів, усунути всі запахи, знищити цвіль.

У комплекті з приладом є силіконова трубка і аэраторный камінь-розпилювач, з допомогою яких можна озонувати воду, а також стерилізувати у воді продукти (овочі, фрукти, м'ясо, рибу) і різні предмети домашнього вжитку.

Озонування має широкий спектр застосування в побуті і в оздоровчих цілях:

 • Гігієна ротової порожнини. Озонованою протягом 5 хвилин полоскати рот водою вранці і ввечері для усунення неприємного запаху і профілактики хвороб ясен.
 • Попередження захворювань шкіри. Озоновану протягом 15 хвилин воду використовують для ванночок з метою профілактики грибкових і інфекційних захворювань шкіри, зняття свербіння, очищення і оздоровлення шкіри.
 • Стерилізація акваріума. Озонування акваріумної води (не забудьте витягнути риб!) Протягом 10-15 хвилин забезпечує дезінфекцію від бактерій і вірусів, насичує воду киснем, розщеплює шкідливі домішки у воді, завдяки чому у риб поліпшується життєздатність і обмін речовин.
 • Очищення питної води. Озонування води протягом 10 хвилин знищує у воді бактерії, усуває іони важких металів (після озонування вони випадають в осад), різні органічні сполуки та інші домішки.
 • Стерилізація, дезодорація, відбілювання одягу. Озонування речей у воді протягом 10-20 хвилин допомагає усунути бруд з одягу, вимити з волокон залишки засобів для прання, позбутися затхлого або іншого неприємного запаху.
 • Очищення м'ясних і рибних продуктів. М'ясо і морепродукти є живильним середовищем для розвитку бактерій, що є збудниками харчових отруєнь. Обробка озоном в протягом 10-20 хв. знищує в продуктах всі бактерії, завдяки чому вони довше залишаються свіжими. Також озон виводить з м'ясних і рибних продуктів гормони, антибіотики і інші домішки, що використовуються в харчовій промисловості для виробництва м'яса, зокрема яловичини і свинини.
 • Стерилізація фруктів і овочів. Озонування розкладає і виводить з овочів і фруктів залишки пестицидів та іншої агрохімії, використовуваного для їх вирощування, а також знищує бактерії на їх поверхні, завдяки чому вони довше зберігаються свіжими.
 • Дезінфекція та стерилізація посуду, дитячих пляшечок, іграшок та ін. Обробка озоном у воді протягом 10 хвилин повністю стерилізуйте посуд та інші предмети побуту.
 • Дезодорація. Озонування повітря ефективно усуває будь-які запахи: запах від куріння, інтенсивні запахи з кухні після приготування їжі, запахи з ванної кімнати, шаф і взуттєвих полиць, побутових приладів та ін. Озонування також допомагає очистити повітря від запаху хімії після ремонту або покупки нової меблів, затхлості в підвалі і специфічного запаху від домашніх тварин.

Інтелектуальний таймер

Очищувач ATLANT-101 може використовуватися настільки часто, наскільки це необхідно, і дуже простий у використанні.

Очищення повітря, іонізацію і УФ-дезінфекцію можна налаштувати на час від 1 до 12:00. Якщо таймер не налаштований, час за замовчуванням - 2:00.

Озонування можна проводити від 1 до 60 хвилин, за замовчуванням - 10 хвилин.

Прилад оснащений зручним цифровим дисплеєм і сенсорною панеллю управління.

Нагадування про заміну фільтра

Прилад оснащений функцією нагадування про необхідність заміни фільтра.
Інтелектуальна система визначає, коли фільтр зношений і потребує заміни.

Характеристики Бактерицидний очищувач повітря 4-в-1 з озонатором, іонізатором і УФ-лампою ATLANT-101

Колір корпусу
 • Білий
Габарити (ВхШхГ)
 • 125 × 275 × 425 мм
Вага (кг)
 • 1,9
Тип керування
Спосіб встановлення
Продуктивність, мг/год
Тип живлення
Додаткові характеристики
 • Время работы: до 12 часов Выход озона: 600 мг/час Тип питания: Сеть 220 В
Країна виробник
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Вадим
  • Продавець: Мой Дом Здоров

  Режимов работы - 4, количество вариантов их сочетания и отдельной работы - 5.

  Переваги:
  Одно устройство, а выполняет много функций: и очищает и ультрафиолетит, и ионизирует воздух и озонирует воздух и воду
  Недоліки:
  В инструкции по эксплуатации неверно описаны режимы работы (дублируются, хотя все они разные). Все правильные варианты работы описаны в отзыве Станислава. В инструкции нет данных по времени работы озонатора в зависимости от площади (или объема)
 • Станислав
  • Продавець: Мой Дом Здоров

  Заказывал через Розетку. Прибор пришел быстро. Брал чтобы насколько можно нейтрализовать запахи от жизнедеятельности моих кошек в квартире. Насколько он с этой задачей справится пока не могу сказать, нужно время его испытать, но прибор пока работает исправно. Можно выставить нажатием одной кнопкой 5 режимов, а именно
  1. Очистка воздуха
  2. Очистка воздуха + Ионизация
  3. Очистка воздуха + Ультрфиолетов облучение
  4.Очистка воздуха+Ионизация+УФ
  5..Очистка воздуха или воды озоном.
  С кнопкой Set up так до конца и не разобрался. После включения прибора если нажать на нее или зажать ее на сколь угодно долгое время, она просто не реагирует, но реагирует если уже выбрать какой-то режим через кнопку Mode, реагирует тем что можно лишь выставить время и все. Может так и должно быть, но по инструкции при смене фильтра нужно сделать сброс через Set up, но как его сделать если кнопка не реагирует пока не задействован режим одной из пяти очисток воздуха. В общем пока в этом не разобрался. Инструкция на украинском.

  Переваги:
  Очень легкий. Есть два отверстия сзади для вешания на стенку. Режимов 5 в 1 а не 4.
  Недоліки:
  пока не заметил
 • Пораденко Владимир
  • Продавець: Мой Дом Здоров

  Купил данный товар через Розетку месяц назад, получил на НП, не распаковывал, в связи с тем что готовились к родам, и вот через 2 недели наступило долгожданное время, пока жена была в роддоме, распаковал, включил, а он не работает ни в какую. Покупал для ребёночка. В общем обратился в сервис т.к. 2 недели то прошло по факту и вернуть уже нельзя, по телефону сказали адрес куда отправлять-отправил 24 августа и начались завтраки, сначало мастер не мог его забрать с отделения НП, мне говорили, что болеет, благо дело, вроде как забрал, но починить не мог, потому что, опять же болеет и болеет до сих пор похоже! С 24 августа на секундочку даже не начали ремонтировать или что там, моему сыну больше 2 недель, ни очистителя ни денег вернуть никто не предложил, одни завтраки. В связи с этим обращаюсь к Администрации Розетки, т.к. считаю Вас серйозным магазином, уважающим своих клиентов, принять меры по возврату моих средств или доставке мне работающего прибора в кратчайший сроки! Благодарю за понимание.

  Переваги:
  Пока что не ощутил
  Недоліки:
  Не проработал и секунды
Дивитися всі відгуки →

Відео з Бактерицидний очищувач повітря 4-в-1 з озонатором, іонізатором і УФ-лампою ATLANT-101