Студійний мікрофон FIFINE T669 BLACK зі стійкою і поп-фільтром

22 відгуки

Відгуки покупців про Студійний мікрофон FIFINE T669 BLACK зі стійкою і поп-фільтром 22

• Студійний мікрофон FIFINE T669 BLACK зі стійкою і поп-фільтром фото від покупців 1
  • Студійний мікрофон FIFINE T669 BLACK зі стійкою і поп-фільтром фото від покупців 2
  • Студійний мікрофон FIFINE T669 BLACK зі стійкою і поп-фільтром фото від покупців 3
  • Студійний мікрофон FIFINE T669 BLACK зі стійкою і поп-фільтром фото від покупців 4

• Руслан Бойко
    • Продавець: Andigo

Ку купив цей прекрасний за свої гроші мікрофон те шо я в шоці нічого несказати я після покупки провів тестовий стрім

• Іван Пелішенко
    • Продавець: Andigo

Мікрофон дуже гарно працює, за свої гроші дуже гарний пристрій

Переваги:
    Добре пише звук, велика комплектація, якісно виконано
    Недоліки:
    Мінусів поки не знайшов

• Богдан Коробка
    • Продавець: Andigo

Классный микрофон для общения с друзьями и записи голоса для каких-нибудь нужд.

Переваги:
    цена, комплектация шикарная (наличие паука радует), технические возможности
    Недоліки:
    со временем подставка начинает скриеть
    • Продавець Andigo

• Микола Сас
    • Продавець: Andigo

Все чудово, прийшло за 2 дні в інший кінець України. Звук якісний, без різних шумів і.т.д

Переваги:
    Найкращий за свою ціну
    Недоліки:
    Не знайшов

• Катерина Лозница
    • Продавець: Andigo

купили.Стали крепить к столу,крепление сделано с самого дешевого салюмина,рассыпалась в руках,при малейшем усилии.В остальном без нареканий.

Переваги:
    сам микрофон
    Недоліки:
    крепление стойки к столу.
  • Корованенко Владислав
    • Продавець: Tehno360

Добрый день, все работает хорошо ,корректировная положения ,звук чистный.

Переваги:
    Быстро доставили, подошло идеально.Работает весьма хорошо.
    Недоліки:
    Нет.
  • Поремчук Евгеній
    • Продавець: Andigo

Вітаю! Купив мікрофон. Крутий.
    Як підключити його до камери, якщо на ній мініджек?) Чи є кабель з мікрофону на камеру мініджек?

• Продавець Andigo

Добрый день! Нужно пробовать. Можно найти переходник с usb на minijack. Либо отдельно видео и отдельно звук записывать и в программе сводить.

• Артём

Мне кажется, напрямую вряд ли получится, так как mini Jack - аналоговый и по нему передаётся только аналоговый сигнал, а usb полностью цифровой, по нему передаются уже данные, а не звук, если можно так сказать. Я думаю, увы, подключить к камере никак не получится. Получится к телефону через OTG, так как это тоже цифровой порт и многие говорят, что он с телефонами работает

• Саша Сорокин

Товар не понравился

• Максим Шмигельський

причина?

• Василь Суходольський
    • Продавець: Andigo

Взял для стримов пока всё чётко

Переваги:
    Всё хорошо
    • Andigo

Спасибо за Ваш отзыв. Очень приятно, что всё понравилось)) Хорошего дня )

• Роман Небрат
    • Продавець: Tehno360

дуже задоволений покупкою. продавець майже одразу відправив покупку. мікрофон цілий, укомплектований, працює чудово без зауважень. звук бездоганний

Переваги:
    комплектація, ціна, звук
    Недоліки:
    не знайшов
    • Tehno360

Доброго дня. Дякуємо за відгук. Гарного користування!