Біологічно активна добавка Фломма, суспензія 120 мл.

Код:  263266186

  • Є в наявності

228

Опис Біологічно активна добавка Фломма, суспензія 120 мл.

Фломма® — інноваційна комбінація Laktium та вітаміну В6!

Фломма® — дієтична добавка на основі гідролізату молочного протеїну Lactium® та вітаміну В6, яка рекомендована для покращення стану нервової системи та нормалізації процесу засинання та якості сну у дітей.

Існує тісний взаємозв'зв'язок між порушеннями сну та емоційними розладами. Психоемоційні розлади можуть призводити до порушення сну:
ускладнювати засинання, погіршувати якість та скорочувати час сну. У свою чергу, недосипання призводить до підвищення втоми, погіршення когнітивних функцій, зниження концентрації уваги та здатності до навчання, виникнення поведінкових проблем. Наслідком цього може бути пригнічення настрою, виникнення відчуття занепокоєння та складності в контролюванні емоцій. Компонент Lactium® — гідролізат молочного протеїну, який зменшує прояви стресу і сприяє нормалізації сну. Вітамін В6 бере участь у синтезі мелатоніну, необхідного для регуляції сну, а також підтримує функціонування нервової системи, сприяє покращенню обміну речовин у нервових волокнах. Завдяки цьому відбувається вирівнювання емоційного балансу у дітей та покращення когнітивних функцій.

Таким чином Фломма® сприяє:

– зменшенню емоційного напруження;
– підвищенню стійкості до стресу;
– швидкому засинанню;
– підвищенню якості сну;
– покращення концентрації уваги та здатності до навчання.
Усуває відчуття пригніченості і апатії, покращує когнітивні функції, має стрес-протективну дію. Допомагає при гіперактивних станах. Покращує контроль над емоціями. Покращує увагу і пам'ять.

Склад: вода, цукор, фруктоза, гідролізат молочного протеїну (Lactium® HD4), загущувач (ксантанова камідь), регулятор кислотності (лимонна кислота), ароматизатор «карамель», консерванти (натрію бензоат, калію сорбат), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6). Без ГМО.

Спосіб застосування — сироп вживати перорально за 15 хвилин до вживання їжі:

- дітям з 3-х років по 5 мл (мл) 1 раз на добу;
- дітям з 8 років-по 7,5 мл (мл) 1 раз надобу;
- дітям з 12 років по 10 ml (мл) 1 раз на добу.

Можна споживати протягом дня за 5-10 min. (хвилин) до їди. Звичайна рекомендація щодо вечірнього споживання за 1-2 години перед сном. Зазвичай термін вживання становить 24 дні, в подальшому тривалість споживання узгоджувати з лікарем.

Характеристики Біологічно активна добавка Фломма, суспензія 120 мл.

Призначення
Вікова група
Країна-виробник товару
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* * Увага! Перед прийманням спортивного харчування обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, а також ознайомтеся з переліком протипоказань до цього препарату.
Зовнішній вигляд упаковки може бути змінений виробником без попередження.