Біологічно активна добавка Зафакол 3D, таблетки вкриті оболонкою 30 шт.

1 відгук

Код:  264398036

  • Є в наявності

370

Опис Біологічно активна добавка Зафакол 3D, таблетки вкриті оболонкою 30 шт.

Зафакол 3D — захист та відновлення кишечника!

Зафакол 3D — джерело масляної кислоти, біфідобактерій та клітковини для відновлення та нормалізації функціонування товстого кишечника при запальних та функціональних захворюваннях.

За рахунок масляної кислоти (бутират кальцію) у складі Зафакол проявляє колонопротективну, протизапальну, трофічну, репаративну та канцеропревентивну дію на слизову оболонку кишечника; нормалізує перистальтику та регулює стілець; усуває диспептичні прояви (біль, спазми, здуття, відчуття важкості тощо). Вітамін D3 лагодити антимікробну, протизапальну, імуномоделюючу, канцеропревентивну та антиоксидантну дію, регулює баланс кишкової мікробіоти. Біфідобактерії та інулін є джерелом синтезу ендогенної масляної кислоти, відновлюють мікробіоценоз та усувають дисбіотичні порушення при супутніх захворюваннях ШКТ.

Зафакол може можуть застосовуватися у комплексі при:

— синдромі подразненого кишечника;

— запальних захворюваннях кишечника;

— дисбіотичних порушеннях при супутніх захворюваннях;

— порушеннях роботи кишечника після оперативних втручань, променевої терапії;

— при дивертикульозі та при закрепах.

Склад: 1 таблетка містить: кальцію бутират — 307,0 мг (що еквівалентно 250 мг масляної кислоти), інулін — 100 мг (фруктоолігосахарид), Bifidobacterium bifidum — 800 млн., Bifidobacterium lactis — 220 млн. вітамін D3 — 600 МО.

Рекомендації щодо застосування — дорослим та дітям з 12 років по 1-2 таблетки на день, внутрішньо, після їжі, не розжовуючи, запиваючи питною водою.

Тривалість споживання — 30 днів. Подалі споживання визначається лікарем індивідуально. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Характеристики Біологічно активна добавка Зафакол 3D, таблетки вкриті оболонкою 30 шт.

Форма випуску
Країна-виробник товару
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Sana
    • Продавець: GenkiBo

    Жодного ефекту не спостерігаю.

Дивитися всі відгуки →

* * Увага! Перед прийманням спортивного харчування обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, а також ознайомтеся з переліком протипоказань до цього препарату.
Зовнішній вигляд упаковки може бути змінений виробником без попередження.