• Настільна гра Fun Games Shop ЭРОдит - зображення 1
  • Настільна гра Fun Games Shop ЭРОдит - зображення 2
Кількість гравців
  • Немає в наявності

Опис Настільна гра Fun Games Shop ЭРОдит

В Україні з'явилася перша освітньо – сексуальна настільна гра Эродит і, по правді кажучи, сексуального тут більше, ніж закладів. Автори обернули ігровий процес навколо пристрасті, відносин, сексу та інших околоинтимных тим. Буквально все в грі, від дизайну до змісту карток, просякнуте пікантним настроєм.

Тут учасникам не випаде перейти від теорії до практики, тим не менше, гра Эродит позначені відміткою «18+» і не рекомендована особам, які не досягли повноліття.

В першу чергу, Эродит – настільна гра для вечірок, а на вечірці слід нестримно веселитися, відкинувши всі комплекси і сорому. Це, втім, і є одним з головних негласних правил цієї гри, дотримуватися якого - обов'язково. На початку партії всім учасникам слід розділитися на команди і вибрати колір фішки, якою будете ходити. Маленькі різнокольорові фішки представлені у вигляді сперматозоїдів, а трек, по якому будуть рухатися фішки команд, представлений у вигляді... хм, кактуса! Вас що-небудь дивує?

Команди ходять по черзі, у свій хід один з учасників команди (ведучий) кидає кубик, а після тягне карту з колоди того кольору, який випав на грані кубика. Кожна колода відповідає за певне завдання: рожеві карти – «показати», жовті картки – «малювати» і сині – «пояснити». Є також спеціальні картки: «емоції», «дії» і «обережно, треш!». Тепер ведучому треба за хвилину пояснити, намалювати або показати своїй команді загадане слово або вираз. Іноді це доведеться робити, відіграючи паралельно якусь емоцію або виконуючи одне із запропонованих дій.

Відразу попереджаємо: чим більше ви будете соромитися або будувати з себе самого пристойного у світі людини, тим менше шансів на перемогу буде у вашої команди. Відкиньте всі сумніви і вперед підкорювати всіх навколо! Виконуючи завдання, практикуючи акторська майстерність і вправляючись в ораторській та художньому мистецтві, команди будуть рухатися вперед по треку на ігровому полі, а переможе та команда, фішка якої першої виявиться на фінішної клітці і, так сказати, вирветься на свободу.

Настільна гра Эродит – веселе, в міру (як би не так) вульгарне розвага, яке може стати прикрасою вашого свята, вечірки, парубочого або дівич-вечора. Це гра, здатна створити невимушену атмосферу, розкріпачити гравців і змусити їх здорово повеселитися.

Можна сказати, Эродит – це своєрідна версія популярного Актівіті (Activity), тільки з позначкою «для дорослих» і тут також кожен учасник безсумнівно зможе проявити свої таланти по повній.

 

Характеристики Настільна гра Fun Games Shop ЭРОдит

Тематика
Кількість гравців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 8

Відгуки до товару за такими фільтрами відсутні.

Дивитися всі відгуки