Відгуки покупців про Портативна колонка Hopestar A20 PRO (55W) Bluetooth Акустична стерео система з функцією TWS + мікрофон Turquoise 9

• Портативна колонка Hopestar A20 PRO (55W) Bluetooth Акустична стерео система з функцією TWS + мікрофон Turquoise фото від покупців 1

• Денчик
    • Колір: Green

Хожу 2-й місяць, на погляд вона крута, дак звук, ще крутіший, але батарея не сама надійна, 2х2 від вейпа, пасивки гудуть на великих басах, да і звук пропадає на 1 сек, через певний час, да й тяжко назвати її портативною, но бойовики дивитися саме то, при перегляді фільмів, може витянути до 6 годин, а за свої гроші ТОП, но бажано, докупити батарею, доречі! не варто включати мікрофон, це жесть

• Юлия Черная
    • Колір: Green

За свою цену очень достойная колонка. Брали на подарок, именинник доволен как "слон". Играет громко и качественно. Размер не маленький, но звук того стоит.
    Спасибо за быструю доставку.

Недоліки:
    Пока не увидели.
    • Продавець 5FOX

• Артур Маковський
    • Продавець: IQSHOP
    • Колір: Red

Отримав сіє чудо)) да розмір у неї солідний, гучність хороша, щодо частот, еквалайзер в поміч. Невеликі недоліки виробника батарея та неповна герметичність(після виправлення низькі стають кращі) легко виправити, ютуб в поміч). продавець швидко зв'язався і вчасно відправив.

Переваги:
    Ціна, гучність, зручний ремінець і ручка
    Недоліки:
    Слабка батарея, недолік зборки (не герметично)
  • Денис Антонюк
    • Продавець: 5FOX
    • Колір: Green

За свої гроші норм, но вона здорова, я перепробував в 5 сумок її запхати, получилося тільки в чемодан, вона здаравєна, порівняти з tronsmart force небо і земля, 5FOX , дякую, що дали гарантію, я думав, вона не прийде тому що затрималася на укрпошті

Переваги:
    Звук,Пластик,мікрофон,aux,рукоятка,юсб С
    Недоліки:
    Високі,середні частоти, Акумулятор,рукоятка, пасивний динамік
    • Продавець 5FOX

• Повх Евгений

Товар відповідає характеристикам

• Роман Гончаренко
    • Колір: Green

Не мог разобраться как включать. Резинка кнопок была перевёрнута))
    Басы отличные, звучание топ

Переваги:
    Чистый звук, отличный бас
    Недоліки:
    Пока не нашёл
    • Продавець 5FOX

• Сергей Колесник
    • Продавець: InTrend
    • Колір: Blue

отдельное спасибо менеджеру компании

Переваги:
    за свою цену достойная колонка
    • InTrend

Сергей, добрый день! Благодарим за доверие к нашей компании! Для нас ценно ваше мнение! )

• Елена Тихтилова
    • Продавець: InTrend
    • Колір: Blue

Перезвонили сказали что цвета который я заказывала нет, согласилась на другой. Получила посылку без микрофона, задала вопрос, перезвонили предложили вернуть разницу в стоимости заказанной и фактически полученной колонки, сбросила номер карты, жду по сегодняшний день. Развод как всегда.

• Олександр Гармаш
    • Колір: Green

Странное, популярная модель, а отзывов почти нет

Можете оставить отзыв)