3 відгуки

Відгуки покупців про Дротові вакуумні стерео навушники Type-C (1.2 м) гарнітура з вологозахистом IPx4 з мікрофоном для телефонів смарфонів Plextone Stereo Bass (X56M) Navy 3

3,0

• Андрушко Настя
    • Колір: Pink

Навушниками задоволена. Якістю обслуговування також. Відправили швидко. Загалом все добре. Телефон навушники бачить, боялась що може не підійде, для Huawei рекомендую.

Переваги:
    Швидка відправка. Є гарантія.
    Недоліки:
    Не має.
    • Продавець MAZZE

Дяуюмо Анастасія, за ваш відгук. Бажаємо довгого та приємного користування. З повагою магазин MAZZE.

• Квасница Ярослав
    • Продавець: MAZZE
    • Колір: Silver

Не зміг оцінити навушники, так як телефон їх не бачить. Купував для жінки на телефон Самсунг S20 з роз"ємом Type-C, так як 3,5 мм в ньому відсутній. На мій Самсунг S8 теж не підключились. Навушники жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Продавець MAZZE

Доброго дня, Ярослав. Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Ми шкодуємо, що ви зіткнулися з цією проблемою до телефонів Samsung. Готові повернути вам кошти за умови цілісної упаковки та навушників.

• Наталия

Спасибо. проверила прям на месте. действительно не поддерживается. S21 тоже не в курсе что это.
      аы спасили моё время

• Тарас Манолов
    • Колір: Navy

Непогано тримаються в вухах, сторонні звуки ледве чути.
    Але.
    Нема регуляції звуку, на мінімумі звуку в телефоні надто гучно.

Переваги:
    Непогано тримаються в вухах, сторонні звуки ледве чути.
    Недоліки:
    Нема регуляції звуку, на мінімумі звуку в телефоні надто гучно
    • Продавець MAZZE

Доброго дня, Тарас! Ми вдячні за ваш відгук. Нам важлива Ваша думка та оцінка. Бажаємо приємного користування.
      З повагою, завжди Ваш магазин MAZZE.