Відгуки покупців про Миша ігрова 2E Gaming HyperDrive Lite RGB Black (2E-MGHDL-BK)

23 відгуки

• Эдуард
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Дуже класна мишка, але є одне але. Деяким дискомфортом стала симетричність форми і трохи широкуватий корпус мишки (для моєї невеликої руки). І через симетричність мишки вона трохи дивиться в бік, при управлінні рукою і це доставляє легкий дискомфорт. Однак я думаю до цього можна звикнути. Загалом, мишку HyperDrive Lite я не раджу тим, у кого невелика рука, краще купити не симетричну для правші (або для лівші)

Переваги:
    Якісна збірка, хороший софт, приємна на дотик, чудова клікабельність, можливість обирати вагу та ставити кришку з вентиляцією, легко знімається як і сам верхній корпус, який просто на магніті, так і кришки кліків за наявності викрутки...
    Недоліки:
    Своєю формою і шириною не зовсім комфортна для тих у кого невелика рука. Краще б не робили симетричну форму, а зробили б 2 версії для правші і для лівші
  • Ольга Горкава
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Купувала для сина,йому дуже сподобалась

• никита
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

дуже Класная мишка за свои деньги просто супер советую для игри просто имба

Переваги:
    покупайте не для роботи а для игри
    Недоліки:
    немаэ
  • Кутепов Евгений

Все працює)))

• Богдан Кохан

Супер

Переваги:
    Супер
  • Максим Дубинський

Не ну мышка отличная

Переваги:
    Очень удобная, радует что есть утижелитель на мышку так сказать кто как привык, плюсом есть еще что все на магнитиках и то что есть замени на боковые кнопки
    Недоліки:
    Единственный минус то что боковые кнопки одни и те же тоесть нету разницы нажмешь слева или справа одну функцию выполняют
    • Йа

Кнопки можна зняти треьа нигтес пидчепити вони теж на магнитах та причепити глатки ті які вкомплекті

• Ілля
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Файна миша, але великий мінус - її колесо, яке дууже сильно люфтить

Переваги:
    Гарна сбірка, зручний софт, комплектація
    Недоліки:
    Люфтить колесо
  • Костя Шкамбула

Добротна мишка!

• Сергій Щербина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Миша чудова, дуже зручна форма, топові перемикачі Kailh на 80 мільйонів кліків та гарний сенсор PixArt3327. Зібрана відмінно, жодних люфтів або скрипів не було помічено. Цікава конструкція спинки на магнітах, замінити дуже легко і тримається досить добре. В комлекті додаткова перфорована спинка, комплект тефлонових глайдів та заглушок під бокові кнопки. Кабель типу паракорд, дуже м'який і зовсім не заважає.

Переваги:
    Зручна форма, м'який кабель, перемикачі Kailh
    Недоліки:
    Софт досить слабенький
  • Руслан Замятин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Дуже крута мишка за таку ціну, і софт є і заміна корпусу, просто супер! Але є питання, чи можна зробити так щоб підсвітка на колесі не блимала?

Переваги:
    Ціна, софт, кастомізація мишки
    • Сергій Щербина

Так, можна випаяти світлодіод. А так то воно плавно пульсує і зовсім не заважає. Та і взагалі, ви що, під час гри дивитесь на мишу?

• Ростислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Користуюсь один день, все сподобалось, якість доволі висока, тим паче за ці гроші, до цього користувався razer mamba TE, тому є з чим порівнювати. Приємно що в комплектації миші є змінні глайдери. Відразу поставив заглушки (були в комплекті) замість бокових кнопок справа - використовувати їх дуже не зручно, і палець який тримає мишу випадково натискав на них, але недоліком це не назвати, це варіативність.

Переваги:
    ціна, якість, комплектація, зовнішний вигляд
    Недоліки:
    не виявив
    • Євген Білецький

Знайшли рішення проблеми з колесом? В мене також мигає

• алексей шинкарь

Доволі непогана мишка. Можу порадити

Переваги:
    Гарна якість. Нормальна ціна. Привабливий вигляд
    Недоліки:
    Неможливо вимкнути підсвічування. Просто не розумію чому 10 різних варіантів підсвітки зробити можна, а кнопку вкл/викл ні.
    • Наталия Катанаш

як це не можна, тільки купила сьогодні, знизу де переключаються всі види підсвічування є режим без світла...

• Вікторія Головіна-Михайлова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Відмінна якість, максимально зручна. Отримувач задоволений подарунком.

Переваги:
    Якісна
    Недоліки:
    Не знайдено
  • Микола Зейкан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мишка дуже сподобалася. Виконана дуже якісно нічого не скрипить та гримить. Сенсу в кс при різких рухах не зриває. Трохи великувата, підійде для середньої та великої долоні. Все регулюється, можна налаштувати, як для правші так і для лівші.
    Також є зручний софт, де можна багато чого налаштувати.
    Перед цією мишею користувався defender за 250грн різниця колосальна.

Переваги:
    Ціна, якість збірки, сенсор
  • Сергій Рябіца
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мышка очень понравилась советую всем

Переваги:
    Не срываемый сенсор, меняется крышка мышки на более лёгкую и из-за этого рука больше дышит, длинный провод
    Недоліки:
    Подсветка на колёсике меняется только при переключении режимов чувствительности
  • Евгений Мищенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Гарна миша, все регулюється під будь-яку руку, Вага регулюється, добре ковзає, баланс чудовий, кліки гарні чіткі не гучні. Колесо без люфтів, прокрутка відчутна. Сенсор відмінний. Комплект!

Переваги:
    Дизайн, вага, модульність,ціна.
  • Константин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Довго обирав, вагався чи варто переходити з x7, врешті, зупинився на цій, в тому числі через комплектацію. Отже отримав мишу, працює гарно, в руці лежить приємно, клікає легко і приємно, виглядає классно, загалом не шкодую, що перейшов з x7. Але тримач для кабеля не дали. Неприємний момент. Також не прикольно що підсвітка колесика і 2Е не регулюється ніяк і горить лише зеленим, і навіть неможливо відключити (LED що на "підошві" регулюється добре). А так все добре працює. Далі час покаже.

• Константин

Підсвідка клеса і 2Е регулюється перемиканням DPI. Трохи колесо хитається, але зовсім трохи, для мене це не критично. Матеріали приємні на дотик, в тому числі прорезинене колесо.

• Денис Вільховецький
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Хороша мишка, комплектація просто супер

Переваги:
    Комплектація
  • Олександр Денисенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Миша мабуть нічого, але прийшла з непрацюючим сенсором (
    Тому замість гарних вражень і відгуків я отримав похід до відділення повернення товару в якому мені сказали що ще невідомо повернуть мені гроші чи не, бо невідомо що я з нею робив.
    Загальне враження від миші непогане, ті кнопки що працювали справили непогане враження, все відпрацьовує добре, збірка гарна нічого не бовтається критично. Є невеликий дисбаланс по центру тяжіння, але до нього можна звикнути.

Переваги:
    В цілому непогана миша за свої гроші.
    Недоліки:
    Можливий брак.
  • Влад Бобирєв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Легка, зручна, не люфтить, дріт паракорд і він просто шикарний (не завжди такий якісний дріт у мишках за 5000 грн)

Переваги:
    Якість, форма (як у Logitech G Pro), ціна, дріт, клік, софт, підсвітка
    Недоліки:
    Якщо дуже хочеться потрусити, то буде чутно як колосе хитається у своєму слоті (для мене не мінус, але може комусь це буде важливо)
  • Олег Стукан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Все прекрасно , вот только если уж можно менять крышку можно добавить в продажу ещё кучу разных цветов

Переваги:
    сенсор , форма , кабель
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Первые впечатления отличные. Были конечно сомнения при покупке слабо известного бренда, но все они развеялись. За такие деньги - лучшего и не пожелаешь. Сборка отличная. Подсветка тоже весьма приятная. Ну и белый цвет само собой. Смотрится круто. Клик мне нравится. Еще больше понравились сменные глайды в комплекте, ну и перфорированная крышка (грузики и кнопки тоже весьма приятный бонус). Сам кабель вообще находка для меня. Его просто не чувствуешь и никакие держатели не нужны. Из минусов могу выделить бесполезные боковые правые кнопки. Их крайне не удобно нажимать. Я понимаю что они там находятся из-за симетричного дизайна мыши, но лично для меня это хоть и несущественный, но минус. Так же к минусам можно отнести мигающую подсветку колеса, которая обозначает текущий DPI. Прикол в том, что её нельзя выключить и она будет постоянно мигать. Если кто знает как это сделать - напишите. Само же колесико отличное. Хват на 8 из 10. На боковых стенках нет никаких резинок, поэтому что-то мне подсказывает что есть вероятность выпадения мышки из рук. Маленькая, но есть. Опыт использования еще не большой, поэтому точно сказать не могу.
    Если подвести итог, то мышь очень достойная и если вы сомневались, брать её или нет - берите
    P.S.: Софт тоже весьма неплох

Переваги:
    Хорошая компле
    Недоліки:
    Бесполезные боковые кнопки с правой стороны, вечно мигающая подсветка колеса, отсутствие отвертки для смены крышки и кнопок
    • Юрий

Про отсутствие отвертки ерунду написал. Оказалось, там она не нужна. Зато нужна была бы какая-то инструкция по смене крышки. Не сразу понял как её менять. Может это я такой не прошаренный конечно, но это было не супер очевидно. Спойлер для таких же как и я: поддеваете её сбоку и поднимаете - она на магнитах.
      Цепкость тоже на уровне. Как показала небольшая практика - даже из влажных рук мышка не выпадает, не смотря на отсутствие перфорации по бокам. Боковые кнопки справа можно заменить на заглушки (их тоже надо поддевать и они тоже на магнитах).
      Получается почти все минусы описаные выше не актуальны, за исключением мигающей подсветки колеса

В софте посмотри, вроде есть выбор подсветки к соответствующему dpi, и его можно выставить на ноль. И тогда подсветка не будет мигать.

• Юрий

Александр, от души - помогло. Проблема в том конечно, что это не супер очевидно, но да ладно

• Дмитро Токар
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

В долоні сидить чудово,хоча вона не маленька, на дотик дуже приємно, налаштування підсвітки і дпі дуже зручні але є проблема - при перемиканні гру викидає на робочий стіл чи є якийсь варіант обійти це?