Відгуки покупців про Миша 2E Gaming HyperDrive PRO RGB Wireless/USB Black (2E-MGHDPR-WL-BK)

• Павел Кирьянов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

не забуваємо знімати захистну плівку з тефлонок (ніжки). як виявилось не всі знають що ніжки закрити прозорою плівкою.

• Павел Кирьянов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після HyperX Surge в якої почались припадки даблкліку, це просто казка! Дуже легка хоч теж має підсвічування, бічні кнопки чіткі та мають виразні кліки, скролл теж більш чіткий але і більш тугий. Софт працює по бездроту)) свічи хоч і гучні але чіткий клік дуже подобається. комплектація файна, і змінні свічи, і змінна верхня частина, і тефлонки які доречі дуже гарно ковзають. Пластик абсолютно нормальний. файний продукт! Софт 100 разів кращій ніж у Hyper.

Переваги:
    Легка, дріт/радіо, змінні свічі, змінний верх, бічні кнопки.
    Недоліки:
    відсутність Bluetooth
  • Сергій Кривошапко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Нікому не рекомендую, так за таку ціну отримати такі характеристи це добре, але матеріли миші жахливі, колесо занадто туге, поганий софт для керування мишою. В моєму випадку ще й брак з сенсором та відображенням dpi.

Переваги:
    На папері гарні характеристики.
    Недоліки:
    Жахлива якість матеріалів, дуже туге колесо миші, так ще й брак(зриває сенсор миші та не правильно відображає dpi), поганий софт.
  • Даниил Нижниченко
  • Микола Сироватка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка класна, але по знижці за 1600, на 2400 не дуже дотягує і не зрозуміло поки що чи довговічна вона)

Переваги:
    Хотсвап, вага, форма, перемикачі ttc gold топові (каїли не сподобались), нормально тримає заряд, type-c.
    Недоліки:
    Софт, відсутність можливості окремо докупити резинові наклейки на бокові стінки миші для кращого хвату.
  • Руслан Коваленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Міш виглядае в реальному житті кращi нiж на фото на сайтi ,чудова форма ,3370 топ сенсор,мʼяка пiдсвітка ,ковзае по ковру супер.Не скрипить,нема люфту на треволiв кнопок.Колесо прокрутки тихе та з чітким ходом

Переваги:
    ціна,комплектацiя,Hotswap
    Недоліки:
    поки немае
  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Відмінний девайс. Є хотсвап (зміна мікроперемикачів) до цього ttc gold на 60 мільйонів натискань, що вже виправдовує ціну, не у всіх преміум девайсах є дана фіча, можете не боятися дабл кліка, в разі зносу просто міняємо на інші будь-які, або можна погратися з жорсткістю перемикачів, мене в принципі влаштовують основні kailh середньої жорсткості у них чіткий хід. Кнопки, до речі, так само не бовтаються, нічого не люфтить, не тремтить, зібрано досить добре, це при тому, що використовую перфорацію, були думки, що буде бовтатися, але ні, нічого подібного, змінив з основних панелей - усе чудово, знімаються вони зручно - самі вони на магнітах, тримаються міцно, цілий конструктор: захотіли більш легку мишу, поставили перфорацію, подобається важчі, залишайте основні, глайди - чистий тефлон, прекрасно ковзають, і в комплекті є запасні. сенсор pixart 3370 вважається топовим і енергоефективним для бездротових мишей, та й не має проблем зі зривами кутовою прив'язкою, в принципі ідеальний, зірвати ви його точно не зможете, працює на будь-якій поверхні, lod так само в нормі, бездротовий зв'язок працює чудово, затримок не відчував, миша заряджається за допомогою легкого type-c кабелю, під час заряджання миші не заважає, можна так само зручно грати, в руці лежить без дискомфорту, з мінусів можна виділити, напевно, софт, та й то виробник пообіцяв виправити, є проблема зі встановленням dpi, але це не критично, можна налаштувати без проблем.

Переваги:
    Сенсор, баланс ваги, хотсвап, комплектація, зручність.
    Недоліки:
    Софт.
  • Олександр Лойко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прочитавши один єдиний відгук тут сумнівався, але все ж таки взяв спробувати... Можливо мені повезло, можливо покращіли якість, але... проблем з програмою не маю, налаштував два профілі, перемикаюсь поміж них вільно, нічого не висне. Миш використовую з ноутом тому дистанція між передавачем та мишкою мінімальна... спробував на стаціонарному пк, відстань та прегради стандартні, корпус на полу поміж передатчиком та мишкою дсп стола - за годину гри в ВОТ 0 проблем, жодного розриву з'єднання чи чогось подібного. Якихось особливих люфтів\скрипів перфарованого корпусу також нема, а от звук натискання кнопок доволі дзвінкий.
    В цілому мене влаштовує та навіть можна сказати, що миш перевершила мої очікування, а очікував я набагато гіршої якості.

Переваги:
    Легка, для мого хвату зручна, демократична ціна, комплект поставки.
    Недоліки:
    Враховуючи ціну - немає.
  • Костюченко Андрей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не рекомендую цю китайщину, перемикачі в комплекті дуже дзвінкі звучить як миш за 40 грн. Omron вирішує цю проблему, застосунок глючний не завжди відображає налаштування підсвітки також завісає після налаштування і не зберігає їх в миші, корпус соти не підігнаний під основу і постійно клацає при рухах руки, корпус цільний лежить краще але через те що він на магнітах скрипить в руці, якщо у вас немає перехідника для підключення адаптера миші до кабеля можете забути за спокійне користування у безпровідному режимі(сигнал постійно обрівається). Колесо миші після місяця експлуатації має подвійний клік. Дуже розчарований мишою за такі гроші

Переваги:
    Акумулятор, кабель, комбіноване підключення, швидка заміна перемикачів
    Недоліки:
    немає інструкції, гучні та звінкі клавіші, застосунок, корпус, колесо миші
    • Евгений Гордиенко

А яку ви безпровідну мишку порекомендуєте за таку ціну? Дякую.

• Ірина

В комплекті йдуть перемикачі Kailh 80M + TTC Gold 60M. Тобто найкраще, що в принципі є на ринку. )) Миша транформер, логично що розбірний корпус не буде монолітний. З приводу безротового зв'язку і обривів не зрозуміло, який перехідник на кабель? В зоні прямого сигналу тримається чудово сигна і ПЗ працює стабільно.
      Можливо. у вас не з мишею проблеми? Є альтернатива з аналогічними ТТХ за такий бюджет?

Так, Ірина, купа альтернатив. Vgn, lamzu, dermoshark, kysona, при чому всі на 3395 PW

• Дмитрий Сахненко
    Продавець: Rozetka

Мышь на бумаге огонь, по факту лично для меня маловата и неудобно ее держать(так и не привык), софт самое слабое место(показания ставишь одни, но по беспроводу одно, с проводом совсем другое). За такую цену не советую

Переваги:
    Хотсвап система, замена спинки
    Недоліки:
    Софт(дпи разнится с проводом и без), тефлоновые ножки у меня были криво приклеены и отрывались
  • Igor
    Продавець: Rozetka

За такую цену нормально, но думаю что есть и получше варианты. Что мне не понравилось так это колесико, которое дребезжит, и при прокручивании страницы хочется просто выкинуть мышку, еще ПКМ ЛКМ имеют все пост тревелы которые просто бесят. Думаю что есть получше варианты чем вот это. 2е gaming надо лучше проектировать их мышки, бо тоже самое колесико, оно находиться на свитче который приподнятый, и при прокручивании он соскальзывает с него... Думаю что мой комментарий дойдет до 2е gaming, и они поработают с ошибками.

Переваги:
    За такую цену нормально, но есть и получше варианты
    Недоліки:
    Отвратительное колесико, ход клавиш , ПКМ ЛКМ кнопки дребезжат