Відгуки покупців про Акустична система 2E BS-05 Color Sound Wireless Black (2E-BS-05L) 4

• Акустична система 2E BS-05 Color Sound Wireless Black (2E-BS-05L) фото від покупців 1
  • Акустична система 2E BS-05 Color Sound Wireless Black (2E-BS-05L) фото від покупців 2
  • Акустична система 2E BS-05 Color Sound Wireless Black (2E-BS-05L)

• Дмитрий БС
    • Колір: Black

Нормальная колонка для детской комнаты но не более, моя оценка 3. Бал снимаю за качество сборки и ещё бал за само звучание оно скажем так, простенькое! #мояраспаковка

Переваги:
    Дизайн
    Недоліки:
    Качество сборки и звучания
    • Акустична система 2E BS-05 Color Sound Wireless Black (2E-BS-05L)
  • Юрій

Прикольний дизайн.

Переваги:
    Хороший звук.
  • Максим Слюсарчук
    • Колір: Black

Я користуюся цією колонкою близько року і за цей час в мене не виникло ніяких проблем. Дуже якісна акустична система. Прекрасний дизайн, що дуже добре доповнюється яскравою підсвіткою. Звук - просто супер, дуже гучний та чистий, без сторонніх шумів, є непогані баси. Підключаюся завжди по Bluetooth і він працює добре, радійс дії великий, збоїв немає. Акустична система має дуже об'ємний акумулятор, я спокійно слухаю музику цілий день. Коконка легка та дуже зручна, має 12 місяців гарантії. Я придбав її в іншому магазині, але там якість сервісу була незадовільна тому тепер замовляюлише на rozetka. Дуже задоволений покупкою цієї акустичної системи. Найкращий варіант за такі гроші. Рекомендую.

Переваги:
    Ціна, дизайн, підсвітка, звук, якість, Bluetooth, компактна, гарантія, портативна
  • Елена Сергиенко
    • Колір: Black

Звучание колонки не громкое,трищит,пропадает звук.После первой зарядки шнур не вытянулся, его основание осталось в разъеме для зарядки
    Можно ли будет её вернуть???

Переваги:
    Дизайн
    Недоліки:
    Є