Особливості

17

Опис Висівки пшеничні харчові жорнові Зелений млин 0,4 кг

Пшеничні висівки являють собою плодові оболонки зерен, зерновий зародок, а також алейроновий шар ендосперму (внутрішньої частини зерна). Саме пшеничні висівки містять до 90 відсотків всіх корисних речовин, закладених в зерно пшениці природою: величезна кількість вітамінів і мінералів - залізо, фосфор, натрій, магній, кальцій і калій. І всі ці частини видаляються при виробництві борошна вищого сорту.

Користь пшеничних висівок для організму людини обумовлена також високим вмістом клітковини, яка потрапляючи в організм разом з їжею, утримує велику кількість води. Просуваючись по кишечнику та товстій кишці вона надає очищаючу дію.

Доведено, що регулярне вживання висівок пшеничних сприяє нормалізації серцево-судинної діяльності, що обумовлено особливою властивістю даного продукту зменшувати вміст холестерину, тим самим створюючи бар'єр для утворення в судинах атеросклеротичних бляшок.

У зв'язку з очевидною користю пшеничних висівок для серця та судин фахівці радять якомога частіше включати цей продукт у раціон харчування. Таким чином можна уникнути таких серйозних недуг, як аритмія, атеросклероз, тахікардія, порушення коронарного кровообігу, інфаркту міокарда та інсульту.

Як правило, висівки додають у тісто, коктейлі, киселі, каші, супи, рибні та м'ясні фарші, салати. Крім того, їх нерідко використовують як панірування. Навіть найпростіша, але дуже корисна гречана каша з ріпчастою цибулею та висівками пшеничними виходить надзвичайно смачною.

Характеристики Висівки пшеничні харчові жорнові Зелений млин 0,4 кг

Особливості
Вага
Країна-виробник
Кількість в упаковці, шт.
Термін зберігання
  • 8 мес.
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Андрей Андрей
    • Продавець: Жорна
    • Вага: 400 г

    Дуже якісні висівки, експортний варіант. постачальник відповів швидко (незважаючи,що був вихідний день) .

Дивитися всі відгуки →