Субстрат Саме Той - повністю готовий поживний субстрат для хвойних рослин, що виготовляється з суміші високоякісних торфів з додаванням підкислювача природного походження і має підвищений вміст заліза.
Субстрат призначений для хвойних рослин, а саме для ялини, туї, ялівцю, тису, сосни та інших, що вимагають низького рівня pH. Використання субстрату забезпечує комфортні умови для зростання та розвитку рослин, гарантує розвиток потужної кореневої системи, підвищує декоративний зовнішній вигляд рослин.
Склад : суміш торфів; підкислювач ґрунту природного походження, органічні домішки, річковий пісок
Властивості:
- забезпечує оптимальний рівень кислотності субстрату (рн) для хвойних рослин;
- забезпечує рослини необхідними елементами живлення;
- підвищений вміст магнію враховує індивідуальні потреби хвойних рослин у цьому елементі;
- покращує схожість насіння, приживаність розсади та укорінення живців;
- має повітро- та вологопроникну структуру субстрату;
- створює комфортні умови зростання рослин, підвищує імунітет;
- пригнічує розвиток шкідливої мікрофлори;
- позбавлений насіння бур'янів, шкідників та збудників хвороб.
Призначення: для вирощування хвойних рослин, для висіву насіння та розмноження живцюванням.
| Спосіб застосування: |
- Підготувати посадкову яму (або ємність для рослини). Добре полити.
- Розташувати рослину по центру ями (або ємності). Коренева шийка рослини має бути на рівні ґрунту.
- Заповнити вільний простір субстратом СамеТой, злегка ущільнюючи ґрунт.
|
| Компоненти | Азот (NH4+NO3) | Фосфор (P2O3) | Калій (K2O) | Сірка (SO2) | Магній (MgO) | Мікроелементи | рН |
суміш торфів; підкислювач ґрунту природного походження, органічні домішки, річковий пісок | 50 | 200 | 150 | 70 | 50 | Fe, B, Mn, Cu, Zn | 4,5-5,0 |
Ефективність: покращує розвиток хвойних рослин, посилює ріст та імунітет, запобігає передчасному скиданню голок.