• Робот пілосос Xiaomi Mi RoboRock S5 Max White - зображення 1
  • Робот пілосос Xiaomi Mi RoboRock S5 Max White - зображення 2
Тип прибирання
  • Є в наявності

24 000

27 000 

Опис Робот пілосос Xiaomi Mi RoboRock S5 Max White

Робот-пилосос, який спростить прибирання оселі та дозволить завжди підтримувати чистоту на потрібному рівні.

Xiaomi Mi RoboRock S5 Max - робот-пилосос із широким функціоналом, можливістю вологого прибирання та очищення будь-яких поверхонь. Створень спеціально для влажного прибирання, оснащений великим резервуаром для води.

Резервуар для води має ємність 280 мл, якої вистачає для прибирання площі 200 кв.м або на 3 прибирання стандартних апартаментів площею 65 кв.м.

Робот постійно сканує простір для визначення перешкод на шляху, тому оминає їх при кожному здійсненні прибирання. Може навіть здолати перешкоди із висотою 2 см (поріг чи сходинка). Спеціальні алгоритми та датчики дозволяють здійснювати точну навігацію у просторі та будувати карти кімнат. Пристрій будує карту кімнати та створює маршрут прибирання, щоб не пропустити жодної ділянки. Він знає, де перешкоди і як їх обійти.

Підтримується різні режими прибирання, налаштувати які можна за допомогою додатка на смартфоні. Якщо під час роботи Xiaomi Mi RoboRock S5 Max розрядиться, пристрій самостійно повернеться на базу – зарядну станцію. Після відновлення енергії він продовжить свою роботу.

Робот досить потужний, швидкість обертання досягає 1500 об/хв. Пристрій може впоратися з будь-яким мусором, навіть на густому килимі.

Для сухого прибирання робот оснащений щітками, він вміє очищувати і тверді, і м'які поверхні. Для влажного убирання Xiaomi Mi RoboRock S5 Max має мікрофібру та резервуар для води. Вода подається автоматично, після закінчення прибирання, її подача выключається.

Xiaomi Mi RoboRock S5 Max стане надійним помічником, який дозволить постійно підтримувати оселю в акуратному вигляді.

Вес: 3.5 кг. Розміри: 353 x 350 x 96 мм

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.