Настільна гра Стиль Життя Квест-колекція (Unlock) ( 32144 )

Кількість гравців

Опис Настільна гра Стиль Життя Квест-колекція (Unlock) ( 32144 )

Три пригоди в одному

Пам'ятаєте відчуття в квест кімнаті? Спочатку ми жартуємо і сприймаємо це проведення часу як прекрасний спосіб спілкування по мобільному телефону. Але по закінченні буквально декількох хвилин вже носимося по замкнутому просторі з метою знайти побільше підказок і звільнити себе у відведений нам відрізок часу. Квест така штука ... затягує ... Коробка настільної гри квест колекція

А з настільною грою Квест колекція ми отримуємо цілий набір захоплюючих квестів, які подарують багато хвилин напружених пошуків і радісних знахідок.

Вперед до мети!

Скільки у Вас в будинку кімнат? Як би багато їх не було, а настільна гра Квест колекція (Unlock) надасть Вам набагато більше. Цілих три квест-кімнати, які обов'язково будуть і відкриються вчасно. Але тільки для кмітливих і уважних гравців!

За допомогою карт з коробки Квест колекції відтворити один із трьох сценаріїв. У тому числі рівну кількість карток (60 штук для кожної із загадкових кімнат) подарують Вам квест кімнати: «Формула», «Острів доктора Гурса» і «Миша і сарделька». Квест кімнати в реальності стали популярними не так давно, а настільні квести зараз, і тим більше, б'ють всі рекорди за своєю розкупованості.

Правила гри, звичайно ж, є. Але вони оригінально оформлені в 10 карт, які навчать майбутніх учасників квесту всім. Після навчання - відразу в бій!

Який із сценаріїв Ви не вибрали для гри, колоди карт завжди буде прикривати головна карта. Вона лежить нагорі і розповідає головне - звідки необхідно вибратися і знайти для цього. Решта карти містять зображення букв і цифр. І заборонено відкривати їх надходження до особливих вказівок.

Гра вимагає також безкоштовного додатку. Воно необхідно для правильного відліку часу. Як і в більшості існуючих квест кімнат час обмежується 60 хвилинами. Але таймер - це не єдина завдання програми. Також вона дає гравцям різні підказки і звукові поради, але й відтворює музику, повністю занурюючи учасників квесту у його неповторну атмосферу. Загалом, нудьгувати не доведеться і в самоті Ви себе відчувати точно не будете. І це ще не все! Справа в тому, що всі отримані в грі коди слід вводити в додаток. Причому, як тільки помилитеся, негайно отримаєте штраф у розмірі трьох хвилин. Відмінусовані від Вашого законного ігрового часу, природно. Тому краще бути обережним. Тим більше, що за правильно введений код - отримаєте бонус у вигляді відкритої карти, яка, в свою чергу, дасть просунутися на крок вперед у своєму звільненні.

Не вистачило часу - не біда! Адже Ви не залишилося в'язнем, а всього лише втрачаєте за кілька очок.

Хто вийде, а хто залишиться?

Предмети і локації, зображені на картках, будуть повільно, але впевнено просувати Вас до мети. І з початковою стартовою кімнати, яку відкриває перша карта, хто знає, куди Вам належить потрапити?!

Звичайно, і без каверзних завдань не обійдеться. Але для цього квестера будь-яка загадка ні з чим! Тому купити такому любителю реалістичних головоломок гру Квест колекція (Unlock) в подарунок неодмінно варто.

Поєднуйте і міксуйте карти, підбирайте потрібні ключі від знайдених замків і обов'язково доберетеся до заповітної картки з написом: «Вітаємо, Ви вибралися!». І тільки догравши до кінця все розмаїття Квест колекції, можна вже звернути увагу на не менш захоплюючі ігри Квест майстер і EXIT: Квест.

Характеристики Настільна гра Стиль Життя Квест-колекція (Unlock) ( 32144 )

Кількість гравців
Комплектація
 • 10 карт Колоды обучения,
  3 колоды по 60 карт ( Формула, Мышь и сарделька, Остров доктора Гурса),
  правила игры
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
 • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.