Відгуки покупців про Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D008WDP6-20LD 18

• Елена Магеря

Приобрели осушитель так как в квартире плачут окна, у нас в квартире влажность 70% . За три дня работы осушителя почти 7 литров воды собрали . Осушитель не очень шумный на полной мощности можна сравнить с работой кондиционера , но можна выбрать режим потише . Жалеем , что не приобрели раньше .

Переваги:
    Справляется со своей задачей .
    • Елена Магеря

Гарантийный талон был в наличии.

• Юрій Сорока

Купили сьогодні даний товар, комплектація повна. Біля панелі керування акуратно наклеєна коротка інструкція, що потрібно зробити перед запуском - дуже зручно.
    В будинку у нас 80% вологості, постійно боримося з пліснявою і запахом. Перші декілька годин роботи усунули відчуття холоду і запаху. Чи гучний в роботі?, сказати важко, так як нема з чим порівняти, але думаю спасти з увімкненим нереально. Поки політ нормальний.

Переваги:
    Працює
    Недоліки:
    Поки що не має
  • Виталий

Со своей работой справляется. Точность датчика проверял на ВИТ-2, расбежность на уровне погрешности (1-2%). В комнате с 85% влажности примерно за час-полтора 60-65%. Белье тоже нормально сушит. Бонусом идет дистиллированая вода для поливки вазонов. Осенью проверим как будет справляться с плачущими окнами.

Переваги:
    Дизайн, эффективность.
    Недоліки:
    Пока нет.
    • Людмила Малес

Дякую за відгук, але аазони дистильованою водою не треба поливати

Данный прибор можно установить на балкон? На балконе стоит сушка для белья, окна сильно потеют, особенно зимой.

• Олена Козик

Не працює показник вологості - під час роботи в жилій кімнаті показує 89%, у підвалі 99%, спеціально купили гігрометр, щоб перевірити - реальна вологість на 30% нижча. Працює слабенько, у підвальній кімнаті на 25 метрів за 12 годин зібрав півтора літра, навіть вікна не висохли. Гарантійний талон як завжди прийшлов без печатки. Покупкою не задоволена. Буду повертати.

Переваги:
    Гарний дизайн
    Недоліки:
    Працює слабо, неправильно визначає вологість

Добрий день, Олена Козик! Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 № 353 печатка на гарантійному талоні не потрібна.
      Для більш детальної інформації про роботу з гарантійним талоном пропонуємо подивитися відео. Також Ви можете звернутися до наших менеджерів за номером (044) 364-83-65, і вони допоможуть Вам у вирішенні даного питання.

• Олег Кісилевич

Загалом прибор не поганий, осушує досить добре, але дивлячись на відгуки вже залишені і маючи поганий досвід можна зробити висновок що вони довго не працюють... В мене теж перестала працювати сенсорна панель, правда ще рік на гарнтій, проте це не помогло - прибор здавав в сервіс 3 рази (сервіс лише в Києві), завжди кажуть що все добре, а в мене не працює )) я їм відео показую що не натискаються кнопки, 0 реакції або "дуріють", а вони кажуть що в мене напруга вдома погана... прийшов майстер з китайським приборчиком сказав що в мене вдома в мережі 300-400 вольт!!! Гарантійний талон назад з сервісу не вернули, сказали що ...загубили! Тепер в мене гора металолому на гарнтії який ніхто не хоче ремонтувати - ось такий абсурд з COOPER&HUNTER... По розмові мали б забрати на сервіс вже 4 раз, але більше тижня просто ігнорують

Переваги:
    Справляється зі своїми обов'язками (якщо справний)
    Недоліки:
    Вийшов з ладу за 3 місяці активної роботи
    • Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D008WDP6-20LD
    • Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D008WDP6-20LD
    • Іван

Ось тут є інструкція як відновити гарантійний талон
      посилання

• Павел Логвин

Олег, купите стабилизатор на квартиру и докажите, что "вот теперь у меня 220+-1%!! 300вольт - это не шутки для импульсных БП!

• Олег Кісилевич

)) +- 1%? то для цього прибору треба мати етеалонні показники лише? )) а то нічого що на приборі пише до 240В? це трохи більше ніж +1%...в мене вдома немає 300В )) ви мабуть з сервісу працівник, не забудьте написати, що коли почали казати що проблеми в мене мабуть, то на другий день прийшли і заміряли 400В ) а коли я висміяв працівника сервісу, то за два дні вже 300В наміряли і плювати що відсікач стоїть на 240В, і показував відео що ті самі проблеми з прибором через стабілізатор напруги...Я багато відео скидував - більшість саме на сервіс. А ще мені сам директор сервісу казав що "все розумію, але навіть якщо висока напруга, то кнопки в повітрі не мали б натискатись...".
      Я відчепився вже давно від сервісу, вони не намагались розібратись в причинах несправностей - лише шукали як відчепитись, тому надії вже давно втратив на підтримку, зима суха - прибор стоїть без діла...
      Для всіх напишу простою мовою: в мене вдома безліч електронних приборів і проблеми лише з цим - постійно...тому думайте самі

• Литовченко Илона

Какой тип фильтра в этом осушителе?

• Вова Галуза

Обычный пылеулавливатель, типа фильтр-сеточка

• Дмитрий Дмитрий

умиляют комментарии про подогрев воздуха - нет там никакого подогрева, ложное ощущение на самом деле... Сушилка отлично справляется со своей работой - с ней и воздух подсушить при ремонтных работах или просто при увеличении влаги, и белье высушить легко и приятно. Если мало встроенного контейнера, можно сливать конденсат через отдельное отверстие. На выходе, кстати, дистиллированная вода - можно по хозяйству использовать, если кому нужно. Чищу его комбинацией парогенератора и пылесосом для влажной уборки, потом продуваю еще компрессором, в принципе можно и вручную приноровиться. Почти сразу же заглючил датчик "чистки фильтра", на работу он не влияет, просто горит постоянно. Шума от него даже на максимуме - почти нет, плюс есть тихие режимы.

Переваги:
    отлично сушит, симпатичный дизайн, на выходе дистиллят
    Недоліки:
    датчик очистки
    • Ivan Pinchuk

Щодо підігріву. Як Ви думаєте, куди дівається споживана енергія?

• Дмитрий Дмитрий

там максимум - 180Вт/ч, працює компресор та вентилятор, рахуйте самі, що там залишається

• Павел

Подогревает. Там дельта температуры 2-4 градуса. Это официальный ответ представителя. Да и сами можете замерять. На как по мне - то это никак не минус - пользуемся осушителем в холодное время годе ведь :)

• Ростислав Милостной

Работал нормально почти два года. И вот, за 3 недели до окончания гарантии, во время работы внезапно отрубился, сенсорная панель не горит, ни на что не реагирует, даже жалюзи осталось в открытом рабочем положении. Явно что-то с с питанием... Как теперь быть, куда звонить?

Переваги:
    отлично справлялся со своей задачей
    Недоліки:
    сломался
    • Вова Галуза

Официальный сервис т. 430-54-60
      Киев, Куреневская 2б

• Ольга Зубрилина

Очень удобная вещь. Сушим белье в квартире, поэтому очень влажно, и с помощью этого осушителя можно нормализовать уровень влаги в квартире.

Переваги:
    Отлично справляется со своей задачей