Зручний акумуляторний пилосос не вимагає постійного під'єднання до мережі, а отже, він портативний і легкий. Запросто вичистить усі важкодоступні місця у квартирі або в автомобілі. Створений початково для швидкого й поверхневого прибирання, але зараз він рівноправно конкурує і з дротовими пилососами.

Призначення і будова акумуляторних пилососів

Для покупців найголовнішим у виборі завжди буде зручність і легкість у використанні. Цими якостями обладнані сучасні вертикальні моделі пилососа. Вони мають вигляд, як труба з ручкою і приєднаний до неї мотор і контейнер для збирання пилу. Також, як і у звичному апараті, на кінці міститься щітка для кращого всмоктування.

Дуже прості в експлуатації, впоратися з таким апаратом зможе навіть дитина. Не потребує розбирання, маневрений і не вимагає особливих здібностей для використання. Що неодмінно зменшить кількість відведеного часу на чищення будинку. Пилосос завдяки особливій будові може прослизнути навіть у важкодоступні куточки кімнати. У процесі не потрібно буде пересувати за собою великий корпус пристрою, і підкорювати неприступний шланг.

Акумуляторний пилосос також ефективно очистить будинок, як і стандартний звичний для кожного апарат 2000 Вт потужності. Створені і мийні моделі, які допомагають разом і пропилососити, і проводити вологе прибирання. Такі пилососи призначені для дому, ідеально підходять для незначних забруднень, наприклад, для прибирання розсипаної крупи або збирання павутиння. Він швидко і якісно наведе лад у салоні автомобіля або видалить залишки розлитої кави зі стола. Характерною рисою акумуляторних пилососів є незначні габарити й легкість, важко знайти такий апарат важче від п'яти кілограмів. Також вони мають зарядну батарею і відрізняються невисокою потужністю.

Все розташовується в одному місці, і двигун, і контейнер для збору сміття, і фільтр. Але, як і в будь-якому приладі, тут є свої особливості. Мала потужність всмоктування в певних моделях і фільтр коло вихідного отвору в мийних пилососах. Недавня новинка в магазинах техніки — це робот-пилосос подібно до шайби завтовшки 5 см. Цей маленький девайс може самостійно, без допомоги людини, прибратися й повернутися до місця підзарядження через 1,5 години роботи.

Плюси й мінуси вертикальних пилососів

З'являється все більше шанувальників, які обирають саме вертикальні бездротові пилососи, тому що вони прості та зрозумілі. Не займають багато місця, і їх легко заховати за двері або в шафу, вони займають приблизно стільки ж місця, як і звичайна швабра. Акумуляторний пилосос працює від батарейок типу Li-ion або NiMh. Перший варіант є більш придатним.

Найголовніший козир цього пристрою криється у відсутності проводів. Що дає змогу вільно переміщатися будинком. Мінусом виступає тільки те, що його потрібно часто заряджати. Але безліч компаній уже вирішили, як виправити цю помилку. Без підживлення пристрій може пропрацювати від двадцяти до п'ятдесяти хвилин, чого з лишком вистачить на повне прибирання квартири. Що стосується потужності, то бездротові пилососи поступаються пристроям, що працюють від мережі. А потужність позначається й на силі всмоктування.

Сфера використання

У народі побутує думка, що акумуляторні пилососи лише допоміжний прилад для щоденного чищення квартири. Для малогабаритних квартир з підлогою, покритою ламінітом або паркетом, можуть виконувати роль основного приладу, а у великих ці апарати з легкістю виконають допоміжну функцію й підтримають чистоту на рівні.

У наш час професійні акумуляторні клінери виробляються у форматі «2 в 1». Так у домі з'являється прилад і для сухого, і для вологого прибирання. Підійде як для легкого загального очищення, так і для того, щоб швидко навести лад і прибрати дрібні деталі До того ж вони займають навіть у зібраному стані менше місця, ніж ті самі горизонтальні. Створені за останнім словом техніки, вони мають інноваційний дизайн, який запросто впишеться в інтер'єр. Покупці все частіше вибирають саме акумуляторні пилососи, асортимент яких розширюється. Передовими марками у виробництві є Philips, Dyson, Electrolux, Bosch.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Пилососи ручні акумуляторні?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Пилососи ручні акумуляторні?

Які найдорожчі товари в категорії Пилососи ручні акумуляторні?

Показати ще