Система IQOS є популярною в сучасному світі, адже це унікальний винахід для курців із функцією нагрівання тютюнових виробів. Важливо розуміти, що девайс доволі дорогий в умовах сучасної економіки. Тому, дозволивши собі його, важливо забезпечити йому надійний захист. Фірма випускає також спеціалізовані деталі, які є ударостійкими. Вони гарантуватимуть безпеку недешевій продукції.

Загальна характеристика аксесуарів для iqos

Саме аксесуари для iqos послужать гарантією того, що пристрій залишиться цілим у разі випадкового падіння або впливу зовнішніх подразників. Через специфічну форму, чохли, які підходять для цього бренда, випускають в обмеженій кількості. Варто розуміти, що характеристики таких елементів індивідуальні, тому не кожна сумка стане повноцінним захистом для пристрою. Варто враховувати характеристики кожного з різновидів запропонованої продукції:

  • Сумочки. Декоровані під модний товар, мають велику місткість і ручки на вибір споживача. Може налічувати кілька відділень усередині.
  • Сумочки на пояс. Кріпляться на пояс у зоні попереку. Зручні в носінні, адже в процесі пересування руки є вільними.
  • Чохли. Невеликі моделі товару, що щільно охоплюють предмет Айкос.

Самі по собі, вони є стильним доповненням будь-якого образу. Яскравий дизайн, цікава незвична форма та прогресивний матеріал виготовлення стає причиною, щоб купити деталь. Форма дійсно вирізняється оригінальністю. Популярними на сьогодні є стики, які не забирають багато місця. Їхня відмітна риса — компактність. Це буквально тонкий шар захисного покриття без жодних хитромудрих вигадувань.

Особливості продукції

Аксесуари для iqos доступні за вартістю. Усі їхні позитивні характеристики в сукупності дуже лояльно зібрані в такому показнику, як ціна. Безумовно, рівень натуральності матеріалів на виробництві також бере участь у складанні цінової політики, але навіть з урахуванням використання натуральної шкіри, агрегат буде доступний звичайному середньостатистичному користувачеві. Найпопулярнішими основами є:

  • Шкіра
  • Силікон

Що стосується першої позиції, винахідники допускають як натуральну, так і штучну шкіру. Показники якості залежать від рівня самої «тканини» і від професійності майстра. В особливих моделях є кишеня для комфортного розміщення такої деталі, як система нагрівання. У цьому полягає особливість вибору спеціалізованих чохлів для Айкос. Якщо брати до уваги відгуки, аксесуари для iqos — це необхідна деталь для дбайливого зберігання дорогої й важкої продукції.

Обрано 556 товарів

Показати ще 60 товарів