Аксесуари для заряджання електромобіля

Поки що кількість електричного транспорту не дуже велика, тому інфраструктура не дуже розвинена. / Але попри це, зарядити свій електрокар можна не на кожній зарядній станції, а лише на сумісній із конкретною моделлю автомобіля.

Що потрібно мати власнику електрокара: важливі аксесуари для заряджання

  • В ідеалі, добре б мати можливість заряджати свій електрокар вдома та на роботі. У цьому разі будуть усунуті всі обмеження, з якими іноді доводиться стикатися. Для цього потрібно мати портативну станцію й кабель для стаціонарних станцій.
  • Для тих, кого влаштовує найповільніший рівень заряджання за допомогою змінного струму до 16 А, немає потреби в спеціальному обладнанні. Для цього досить застосувати адаптер. Портативні зарядки можна під’єднувати до різних типів електричних мереж змінного струму.
  • Саме під’єднання можна здійснювати як через розетки, так і через силові одно- або трифазні роз'єми. Використовуючи перехідник, електрокар може отримувати повноцінне заряджання за наявності лише однофазної системи. Зазвичай такі перехідники мають невеликі габарити, що дає можливість зберігати пристрій у зручному місці в автомобілі.
  • Шнур для заряджання електромобіля можна вважати витратним матеріалом. Кабелі можуть призначатися для використання в домашніх і стаціонарних станціях. Для кожного типу заряджання потрібний певний тип шнура. Для режиму Mode 2 досить штатного кабелю, який постачається в комплекті з електрокаром. Для режиму Mode 3 передбачається використання спеціального одно- або трифазного кабелю

Щоб купити аксесуари для заряджання електромобілів, немає потреби витрачати час на обхід спеціалізованих магазинів. Інтернет-магазин Розетка пропонує широкий вибір аксесуарів для більшості типів електрокарів. Конектори, адаптери, зарядні станції представлені на сторінках каталогу Розетки. Скориставшись параметрами пошуку, можна знайти потрібний товар за такими параметрами, як виробник, країна, технічні дані.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Аксесуари для заряджання електромобіля?

Які є новинки товарів в категорії Аксесуари для заряджання електромобіля?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Аксесуари для заряджання електромобіля?

Аксесуари для заряджання електромобіля: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Зарядна станція Wallbox Commander 2 32А 22кВт Тype 2 кабель 5 м Wi-Fi Bluetooth 230/400В (CMX2-0-2-4-8-001) 56328₴
Зарядний пристрій Type 1 для електромобілів Xiamen до 3.5 кВт 16 A (PH050660) 8239₴
Перехідник Olink Type 1 J1772 - Type Tesla (MED005674) 1695₴
Вилка Duosida для зарядної станції електромобіля Type 2 (Male), 32 А, 3-фазний (EV200184) 2999₴

Аксесуари для заряджання електромобіля

Показати ще