Нескінченна суєта нинішнього життя виснажує морально та фізично. Як хочеться іноді вдихнути чистого свіжого повітря, помилуватися красою природи та влаштувати невеликий пікнік. Тоді й виникає питання — а чи не купити решітку для гриля.

Решітка-гриль являє собою пристрій для приготування страв на жару, над багаттям. Страви виходять незвичайними, з легким запахом диму. Це може бути не тільки м'ясо, а й овочі, птиця, риба, інші продукти.

Різновиди решіток для гриля

  • Решітки вирізняються за призначенням і можуть бути для риби, стейків, барбекю, крилець. Трапляються й універсальні моделі, не тільки плоскі, а й глибокі — вони пристосовані для всіх перерахованих продуктів. Це дає можливість задовольнити різні кулінарні потреби.
  • Вирізняються за формою — квадратні, прямокутні, круглі.
  • Різні за розміром. Виробники пропонують і розсувні пристрої, тобто за потреби можна збільшити площу приготування страв.

Важливу роль відіграє й матеріал конструкції. На ринку представлені хромовані, з неіржавкої сталі, металеві з керамічним покриттям, з антипригарним шаром. Потрібно врахувати, якщо хром окиснюється, то стає токсичним, сталеві решітки вирізняються екологічністю, антипригарний шар згодом руйнується.

Від діаметра стрижнів і різновиду матеріалу залежить довговічність виробу. Підвищити термін служби здатний правильний догляд, який полягає в очищенні від забруднень після кожної експлуатації інструмента.

Варіанти решіток для гриля

Виробники пропонують решітки таких різновидів:

  • Подвійні, де між двома металевими сітками розташовуються продукти, за допомогою фіксаторів обидві частини притискаються, зручна дерев'яна ручка допомагає тримати пристрій і в процесі приготування перевертати його.
  • Одинарні являють собою решітчасту площину, яка укладається безпосередньо над багаттям, перевертаються самі продукти за допомогою виделки або ножа. Таке пристосування може бути для зручності доповнене ніжками або використовуватися для мангала.

Вивчаючи відгуки покупців на сайті, знайомлячись із технічними характеристиками, можна зробити правильний вибір і купити решітку для гриля. Ціни на продукцію залежать від матеріалу, розміру, фірми виробника. Деякі бренди дають 12 місяців гарантії на свій товар.

Обрано 1306 товарів

Показати ще 60 товарів