Сучасні моделі телевізорів із вбудованими супутниковими тюнерами забезпечують доступ до більшої кількості джерел сигналу. Користувач має можливість дивитися в оригіналі іноземні телеканали та пізнавати навколишній світ не виходячи з дому.

Основні типи телевізорів із тюнерами DVB S2

Виробники побутової електроніки прагнуть всіляко розширити можливості, зокрема за допомогою встановлення супутникових ресиверів. У каталозі ROZETKA представлений широкий асортимент телевізорів із DVB S2 тюнером двох основних типів:

  • З підтримкою Smart TV. Телевізори випускають із попередньо встановленою OS Android, Tizen, Saphi, My HomeScreen або WebOS. Операційна система забезпечує швидкий доступ до інтернет-контенту популярних сервісів YouTube, Netflix, Prime Video, а також можливість використання безлічі застосунків із Google Play.
  • Без підтримки Smart TV. Функціонал телевізорів цього типу скромніший, але вони доступніші. Наявність супутникового тюнера частково компенсує обмеження доступу до контенту вебсайтів завдяки великій кількості тематичних каналів: MTV Україна, «Планета», «Світ», XSport, Disney, Discovery та багатьох інших.

Телевізори з вбудованим супутниковим тюнером доставляють споживачеві без спеціальної параболічної антени, яку треба придбати окремо. Після встановлення електронного пристрою та під’єднання зовнішнього обладнання потрібне його настроювання та орієнтування для стійкого приймання сигналу.

Більшість телевізорів з інтегрованим тюнером DVB S2 комплектована плоскими або вигнутими матрицями типу LCD (LED), IPS або OLED. Найбільшу популярність серед споживачів мають моделі, діагональ яких становить:

  • 32 дюйми;
  • 43 дюйми;
  • 55 дюймів.

Ці телевізійні панелі мають великий кут огляду не менш ніж 160-170°, і більшість із них відповідає стандартам Full HD та UHD. Останні вирізняються надзвичайно точним передаванням кольору, великою глибиною контрастності та високою яскравістю. Якісне зображення в поєднанні з гарним звуком із вбудованої аудіосистеми забезпечує максимум задоволення від перегляду телепрограм.

Переваги телевізорів із вбудованим супутниковим тюнером

Можливості побутової електроніки постійно збільшуються, зокрема завдяки розширенню та різноманітності джерел відеоконтенту. Телевізори із супутниковим ресивером мають масу переваг:

  • Для керування пристроєм використовуваний лише один пульт, за його допомогою забезпечений вибір каналу, зміна гучності звуку та інші настроювання.
  • Немає потреби купувати додаткове обладнання.
  • Наявність вбудованого DVB S2 для перетворення супутникового цифрового сигналу позбавляє користувача безлічі кабельних з'єднань.

Телевізори з вбудованим супутниковим тюнером мають масу інших переваг, що визначаються функціоналом та інтегрованим обладнанням. Зокрема, багато з них сумісні з ігровими консолями та можуть відтворювати контент з USB (флеш) накопичувачів.

Вибір телевізора з підтримкою DVB S2

Вимоги до тієї чи іншої моделі телевізора визначає споживач з огляду на власні запити. Під час вибору телевізора з підтримкою DVB S2 потрібно враховувати наявність роз'єму LBN IN, до якого під’єднується супутникова антена. Працівники ROZETKA готові проконсультувати з технічних питань усіх зацікавлених осіб і надають допомогу в оформленні замовлення на придбання потрібного товару.

Ви маєте можливість купити телевізор із вбудованим супутниковим тюнером — заявки приймають онлайн і телефоном. Оплата можлива готівкою або банківською карткою попередньо чи за фактом отримання. Забезпечена доставка покупок поштовими сервісами до найближчого відділення, а також кур'єрськими службами за вказаною клієнтом адресою. Передбачена можливість самовивезення товару з пунктів видання та демонстраційних залів у вашому місті.

Телевізори зі вбудованим супутниковим тюнером

Обрано 466 товарів

Показати ще