На ринку побутової техніки здорову конкуренцію становлять телевізори 4К з роздільною здатністю екрана учетверо більшою, ніж у звичного Full HD. Різницю між двома екранами можна помітити неозброєним оком. Новомодний девайс з ультра HD характеризується високою деталізацією зображення з високими параметрами яскравості, контрастності та кольоропередачі.

Особливості сучасних телевізорів

У кожного апарата є особливі властивості, які і виділяють їх серед решти асортименту. Деякі моделі презентуються споживачам зі Смарт ТВ, що робить його ще функційнішим. На такому пристрої можна дивитися будь-які фільми з інтернету у високій якості. Виробники доповнюють продукцію ще такими характеристиками:

  • 3D. Завдяки високій роздільній здатності зображення стає ще реалістичнішим.
  • OLED. Технологія властива продукції LG. Характеризується така техніка наявністю світлодіодів з органічним компонентом. У них використовуються панелі для генерації і для освітлення зображення. Найпопулярнішими вважаються моделі на 55 дюймів, але вони ж і дорогі.
  • QLED. Використовується компанією Samsung. Основна відмінність від вищезгаданої технології в наявності квантових точок,що випромінюють або змінюють світло на різних частотах за впливу електрики. Вони відтворюють набагато більший діапазон кольорів.
  • SUHD. На відміну від звичайних РК екранів, у таких моделях поліпшена кольоропередача на 30%, а градація кольорів у 64 рази більша, ніж у минулого покоління. Великий функціонал, що дає змогу сполучати пристрій ґаджетами, керувати телевізором за допомогою смартфона і багато іншого.
  • Вигнуті. Попри нестандартний екран, моделі мають якісну картинку, плоский дисплей, різні функції й опції. Діагональ варіюється від 48 до 65 дюймів.

Переваги телевізорів 4К

UHD панелі — це такий прилад, за яким майбутнє всієї електронної техніки. У виборі варто чітко розуміти, що це і які його головні відмінності від інших приладів. Перший і безперечний факт про такі телевізори 4К — це висока ціна, але, розбираючи переваги товару, цей нюанс варто опустити.

Споживачеві варто розуміти, що за 4К технологіями світове майбутнє. Скоро всі відео, фото, програми та ігри будуть у такій роздільній здатності, тому в найближчому майбутньому без неї не обійтися. Ця технологія має більшу кількість пікселів, що й підвищує деталі картинки.

До того ж такі апарати від Sony чи інших компаній чудово підходять для перегляду світлин з сучасних фотоапаратів. Фільми також знімаються з вищою роздільною здатністю, що добре підходять для техніки цього класу. Ще варто торкнутися теми ігор, адже приставки ніхто не відміняв, і ці розваги залишаться ще довго популярними серед різних верств населення

Обрано 3035 товарів

Показати ще