Розвиток технологій поступово витісняє деякі моделі девайсів, але телевізори Full HD залишаються популярними завдяки своїй доступності та якісним показникам. Такі товари характеризуються роздільною здатністю в 1920x1080 пікселів хоч на 32 дюйми, хоч на 50. Вони чудово проявляють себе з новомодними функціями, і однаково популяризуються виробниками як перевірений і порівняно бюджетний варіант якісного екрана.

Особливості телевізорів Full HD

Позначка Full HD означає, що телевізор підтримує всі формати до максимального в 1920*1080 пікселів. Матриці в таких апаратах нормально відтворюють відео у форматі HD 720. На таких моделях від компанії LG або Самсунг часто з'являється додаткове маркування HD Ready, що означає можливість відтворення відео з високою і стандартною чіткістю.

Досить часто вони обладнуються Oled екраном, що дає змогу переглядати весь відео і фото матеріал у найкращій якості. Такий тип телевізора випромінює власне світло. Яскравість на ньому контролюється попіксельно. Однак під час перегляду темних фільмів буде помітною зайва яскравість у чорному відтінку, позаяк він взагалі не випромінюється в таких екранах.

Багато приладів зараз обладнані Smart TV. За допомогою такої функції користувач може під'єднуватися до інтернету, заходити в соціальні мережі, розмовляти через месенджери і дивитися будь-які відео. Такий функціонал якоюсь мірою робить звичайні монітори для ПК безглуздими, тому що телевізори Full HD повністю їх замінюють. Досить просто вибрати пристрій з портами і під'єднати до комп'ютера.

Вибір продукції досить складне питання, тому що покупцеві потрібно порівнювати безліч моделей. Найкраще спиратися на відгуки покупців і поради друзів, оскільки користувачі цих товарів об'єктивно розповідають про переваги й вади кожного приладу.

Обрано 1492 товари

Показати ще