Універсальні телевізори з Wi-Fi вказують на те, що девайс має Smart TV. У перекладі з англійської це означає розумний, і прилад може виконувати ще кілька функцій, крім звичайного перегляду традиційних програм. Це доповнення набуло широкого поширення, тому що всі зараз користуються інтернетом, і доступ до якісних відео, можливість телефонувати і спілкуватися як на звичайному ПК були дуже актуальними.

Характеристики телевізорів з Wi-Fi

Всі прилади поділяються на два типи — з вбудованим адаптером і з зовнішнім модулем. У першому випадку в телевізор вбудовується невеликий блок, який і дає змогу входити в інтернет. У другому варіанті покупцеві знадобиться додатковий адаптер, що під'єднується до порту.

Перший тип телевізора на діагональ 32 дюйми буде чудовим варіантом для людей, що живуть у заміському будинку. Пристрої з вбудованим адаптером зменшують ризики перепадів у мережі. Такі Wi-Fi роутери відрізняються від звичайного комп'ютерного. Якщо в другому випадку користувач може заходити на будь-які сайти, то в першому їхня кількість обмежена. Це будуть сервіси з кіно і відео, соціальні мережі, сайти з музикою й погодою. Якщо ж у сам телевізор вбудовані веб-камера й мікрофон, або є спеціальні роз'єми під них, то можна користуватися функціями скайпу чи іншого месенджера.

Головна перевага таких телевізорів LG у тому, що для перегляду цікавого фільму на великому екрані не потрібно робити багато маніпуляцій. Досить просто знайти його в інтернеті та поставити на відтворення.

У виробництві використовуються два типи екранів — LED і Oled. Їхня відмінність полягає в якості картинки й самому процесі підсвічування діодів. Відгуки свідчать, що подібні моделі телевізорів з Wi-Fi чудово підходять для кухні. Переважно, туди вибираються невеликі девайси з великим функціоналом, щоб господині було не нудно готувати.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів